Skocz do zawartości
Gość majkel84

Vectra Przekręt? Jak Sprawdzić Wiarygodność Sprzedawcy

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, taka prawda, że nie ma dobrych tanich aut. Jak ktoś się nastawia że kupi załóżmy rocznik 99 za 25 tyś zł podczas gdy normalnie chodzą po 30 tyś to nie ma cudu że trafi na ładną sztukę. Co z tego że na allegro ceny zaczynają się np od 23 tyś, gdy te to są najczęściej mega szroty. Nikt o zdrowych zmysłach, czy to Niemiec czy Polak nie sprzeda tanio dobrego auta. Wiadomo czasem zdarzy się okazja, ale to raczej szansa jak wygrać w totka.

 

Sam ostatnio szukałem fury dla siebie, oglądałem różne , np a4 1997 tdi 110 km z klimatronikiem za 13 tyś zarejestrowane, i co z tego, jak to szrot był. Przebieg poniżej 200 tyś, lakier po polerce, kiera na nowo obszyta skórą i wyprane w środku, a gołym okiem było widać że zmęczone, że przebieg to sporo ponad 300tyś, walone tu i tam itp.

 

W końcu trafiłem na nieocloną świeżo sprowadzoną, 1.9 tdi 90 km 96 rocznik, bez klimy za 13800 (utargowałem do 13), z opłatami wyjdzie około 15 tyś, ale auto naprawdę godne, z książką serwisową, przebieg niski (~160000), możliwe że trochę cofnięty, ale ma udokumentowane 84 tyś do 06.2004

 

Ale zawsze trzeba być czujnym, czasami zdarzają się perfidni naciągacze którzy widząc że ich auto jest zadbane w środku, a ma np jakąś wadę niewidoczną gołym okiem dają wysoką cenę i reklamują jako super igiełkę, bo taka prawda że większość ludzi kupuje oczami.

Edytowane przez IGI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...