Skocz do zawartości
Meghy

Problem Pod Nazwą Buffer Overrun

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

mam spory problem. Zainstalowałam na komputerze (mojej koleżanki) superAntispyware'a, którego z resztą sama mam od dawna w swoim komputerze. Z tym, że ja mam vistę, a ona windows xp. Wszystko na pozór poszło dobrze, zeskanowałam komputer i wyrzuciłam infekcje oraz wirusy, które się jej namnożyły, ale po wyłączeniu komputera niemożliwe jest jego ponowne włączenie, ponieważ na ekranie pojawia się napis: "A buffer overrun has been detected wich has corrupted the program internal state.The program cannot be safly opened".

Można tylko kliknąć ok i wtedy komputer się zawiesza lub próbuje rozpocząć pracę ponownie, bez rezultatu. Nawet w systemie awaryjnym pojawia się ten sam napis, który blokuje dostęp do systemu. Czy ktoś wie, jak rozwiązać taki problem? Nie mogę nawet sformatować komputera, bo praktycznie nie mam do niego dostępu.

Z góry bardzo dziękuję za wszelkie sugestie i pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Formatowac mozna dysk, a nie komputer. Uruchom komputer z plyty instalacyjnej XP, wybierz instalacje, nastepnie wybierz R, to jedyne wyjscie. Na przyszlosc nie usuwaj na slepo wszystkiego co wykryje dany program.

Dzięki za odpowiedź. Komputer jest już u informatyka. Nie dałam rady sama. Nie pomagał ani tryb awaryjny, ani ostatnia dobra konfiguracja, ani nawet nie udało mi się sformatować dysku (nie komputera 8O ). Okazało się, że koputer wyszedł z fabryki nie windowsem, ale z czymś, co nazywa się freedos, a dopiero potem sklep komputerowy zainstalował windows, tyle, że nie wyposażył przyszłej właścicielki w oprogramowanie ani na płycie ani na twardym dysku. Nawet windowsa xp z płyty, którą przypadkowo miałam 8O nie udało mi się zainstalować, choć na moim własnym komputerze płyta chodziła jak ta lala. Po prostu tamten komputer nie chciał za nic ruszyć z płyty, mimo, że zmieniłam kolejność w opcjach boostera. Tak też moja przygoda się zakończyła, więc zamykam wątek. Pozdrawiam i dziękuję za radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...