Skocz do zawartości
blackholesun

Mugen 2 A Msi P55-gd65

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Składam takiego kompa, myślę o płycie MSI P55-GD65 i do tego Mugen 2 z zapinką pod 1156. Czy ma ktoś doświadczenie z zamontowania Mugena 2 na tej konkretnej płycie - czy wszystko się zmieści, czy cooler nie zablokuje slotów RAM lub czegoś innego? Buda Cooler Master Elite 330.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

Nic sie nie martw wszystko się zmieści. Tylko, żeby RAM nie był za wysoki. No ale zawsze można też wsadzić go w czarne sloty.

 

Co do Mugena - mógłby mi ktoś pomóc - mam cooler AVC Black Samurai i mocowanie do niego wygląda identycznie jak w mugenie. Mógłby ktoś sprawdzić rozstaw śrubek w dokręcanych skrzydełkach? Zastanawiam się czy zapinka LGA1156 mi poleci na tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komp złożony. MSI GD65, Scythe Mugen 2 i Cooler Master Elite - mieści się. Zostaje ok. pół centymetra :D

 

Temperatura CPU w spoczynku ok. 29-33C. Na razie bez OC. Przy Prime 95 po 10 minutach dochodziło do 38C.

 

Ponieważ to mój trzeci komp samodzielnie składany, to miałem całe mokre gacie przed wciśnięciem Power. Okazało się, że wszystko dobrze poskładałem i chodzi idealnie. Największy szok przeżyłem, gdy Win7 zainstalowało się w jakieś 7-8 minut. Świat poszedł trochę do przodu od czasu Pentium III :-D

 

Aha RAM w esc zmieniłem na adata 2000mhz, bo corsair ma za wysokie radiatory i wadziłby o wentylator Mugena.

Edytowane przez blackholesun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zastanawiales sie nad zastosowanie noctua up12p se ? bo tez jestem w trakcie skladania kompa i troche sie boje ze muge mi nie wejdzie pod corsair ram 1600 2x giga 1.65v ;/ mozesz fotke pstryknac ?

Nie, bo to prawie stówa drożej, a do moich zastosowań uważam, że to za dużo hajsu na cooler.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...