Skocz do zawartości
Miczq

Wc In The Box, Rev 4 - Black Frenchie

Rekomendowane odpowiedzi

Zdjęcia zrobione na bardzo szybko, przy finale postaram się o lepsze. Nie ma może tu takich ochów i achów jak u innych za to pare robótek ręcznych (box, malowanie całości itd)

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Całe stanowisko przed założeniem klopa

Dołączona grafika

 

Dla kontrastu stara rewizja

Dołączona grafika

 

Do zrobienia zostało:

1. Zmiana okien z plexi na szybę.

2. Covery z czarnej plex na zatoki, wentyle w górnej chłodnicy.

3. LCD między sqd (tempy, rpm lainga data itg.) - done

4. Przycięcie covera Corsair (napis za wysoko)

5. Ładniejsze połączenie cpu z nb

6. Oploty na widoczne kable.

 

Z rzeczy fajnych a niewidocznych to płynne sterowanie wentyli, katod i lainga (sunbeam rheobus + events w speedfan - niskie lub brak RPM = power off)

 

Białość normalnie jest przyjemna, z lekko skręconymi katodami fpyte :wink: Niestety na zdjęciach wygląda to dużo gorzej.

 

Cutsomowa zapinka z kolcami made by Maniakalny, co do temp mam bardzo gorącego cepa, np na e2160@3,3GHz i 1.45v miałem podobnie albo niewiele więcej.

 

CPU: idle 30c, stress 4ghz@1.17 - 44-46c, 4,3ghz@1.28 - 58-61c (orthos small prio 9)

GPU: idle 36c, stress 40c (3DMark Vantage)

NB: idle 34c, stress 34c - trochę dziwne?

PWM: idle 38c, stress 45c (grzeje sie bo pasywne)

Edytowane przez Miczq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ładnie ładnie :) bardzo przejrzysto :) i ładny porządek :) co do węży to chyba 8/10 troche za male jak na 10/13

Kotan nie wprowadzaj ludzi w błąd (widzę dużo Twoich postów wyciągniętych 'z d.py'...). W pierwszej rewizji Miczq były 8/10. Teraz wyraźnie widać, że są to 10/13. Myślenie nie boli, co nie ? :unsure: Edytowane przez rafwlkp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kotan nie wprowadzaj ludzi w błąd (widzę dużo Twoich postów wyciągniętych 'z d.py'...). W pierwszej rewizji Miczq były 8/10. Teraz wyraźnie widać, że są to 10/13. Myślenie nie boli, co nie ? :unsure:

 

Nie nie boli. Fakt na bialych wezach wyraźnie widac ze sa to 10/13. z reszta nie wazne. a co do moich postów jestem ciekaw które sa wyciagniete z "d..py" jak to nazwales. chociaz z drugiej strony tez wole nie wnikać zeby nie zaśmiecac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miczq dałeś rade z tym układem gratulacje, nie spodziewałem się że tyle wycisniesz z tej budy

trochę długo się zbierałeś ale wyszło :)

3 pytania

-sam malowałeś budę ?

-skąd wytrzasnąłeś imbusy do plexy i jaki jest ich wymiar ?

-to plexa czy szkło ?

 

PS

zalej to bo rez świeci pustką :P ( no chyba że to woda )

Edytowane przez bula01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Buła :) z tą obudową jest coś dziwnego mam ją od bardzo dawna (:shock: 2005) ciężko mi było się z nią rozstać do tego stopnia że mimo zakup wypaśnej Lain Li jednak ta stoi nadal, trudno to wytłumaczyć ma w sobie coś czego nie mogę znaleźć w innych, myśle że tchnołem w ten zabytek drugie życie. (szkoda że Antec nie zrobił tej budy tak jak mi się to wyobraziło, można z nią jeszcze wiele zdziałać)

 

Wracając do moda w sumie nową rev zrobiłem szybko tylko bardzo długo czekałem na komponenty (pomysły się zmieniały, a to inne węże a to niklowanie, cutsomowy top itd.) a potem staneły kozy na moście. :lol2:

 

1. Tu były duże problemy, pierwsze malowanie zrobił niby lakiernik było fatalnie, strasznie się wkurzyłem wszystko zeszlifowałem nałożyłem podkład szary Motip i na to chyba z 6 warstw High Gloss, a w środku Matt, jestem zadowolony jednak wiadomo że to nie proszek.

2. Przy dużym oknie są zwyczajne czarne imbusy M4

3. Plexa ale już niedługo będzie szkło (plexa szybko się rysuje do tego łapie rożne drobinki, niestety widać je mocno pod białymi katodami)

 

W rezie jest Feser Clear (z nutką fioletu, mimo wielokrotnego płukania wypłynął skądś czarny)

 

Mam jeszcze parę pomysłów które mam nadziej szybciej wprowadzić niż tą rewizje.

Edytowane przez Miczq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gregor w sumie niespecjalnie powielone, Mania miał jakieś zbiorowe zdjęcie zapinek i ta mi się bardzo spodobała, dobór reszty był podyktowany moim wyobrażeniem jak i kolorem budy, wentyli. Mam nadziej że się nie złościsz :wink:

Edytowane przez Miczq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edyta:

 

Szczęście w nieszczęściu, zalałem sobie klawe (G15) ale udało się odzyskać lcdka, pięknie śmiga z aplikacją Logitecha (widzi go jako drugą klawe) i Lcdstudio.

 

Robota prosta: wymontowałem, przyciąłem trochę pcb, przerobiłem zasilanie na wewnętrzne, odlutowalem boczne diody (swieciły niepotrzebnie z boku, bez nich zwiększył się kontrast) i done :D mamy standalone g15 lcd

 

Dołączona grafika

 

Ps. Pablo70 - pisałem w temacie: "Cutsomowa zapinka z kolcami made by Maniakalny"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...