Skocz do zawartości
PiotrK

ATI czy GeForce - pod AGPx8

Rekomendowane odpowiedzi

jesli chodzi o karte to teraz najlepiej wychodza cena/jakosc Radeki9100

najlepiej cena/jakość wychodzą mx440 DDR 128 bit, za 240zł można wyczesać 6000pkt bez o/c a kręci się to nieźle, raz rdzeń podkręciłem do 450 :!: (na 64 bitowym) i pamięć max 410 :!: a 128 bitowy 350/450, i to bez żadnych radiatorów na pamięciach :) więc wyniki są odpowiednio wyższe, na mocnym procu i DDR 8000 można osiągnąć.

 

ale radki oczywiście są niezłe, pewnie lepsze ale i droższe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o karte to teraz najlepiej wychodza cena/jakosc Radeki9100

najlepiej cena/jakość wychodzą mx440 DDR 128 bit, za 240zł można wyczesać 6000pkt bez o/c a kręci się to nieźle, raz rdzeń podkręciłem do 450 :!: (na 64 bitowym) i pamięć max 410 :!: a 128 bitowy 350/450, i to bez żadnych radiatorów na pamięciach :) więc wyniki są odpowiednio wyższe, na mocnym procu i DDR 8000 można osiągnąć.

 

ale radki oczywiście są niezłe, pewnie lepsze ale i droższe.

Dobrze, ze możesz wyciągnąć względznie dużo z 3dmarka, ale dlatego radki są najlepsze cena/jakość bo obsługują DX8.1. MXa opłaca sie kupić jak naprawde nie masz zamiaru w nowe gry grać, albo z kaską cienko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja kupilem wczoraj GeForca4 Ti4200 64MB AGPx8 za 500zl i jestem bardzo zadowolony w 3dMarku2001 wyciaga mi 10500pkt a jeszcze nia zabralem sie za podkrecanie. Wczesniej mialem kupic R9100 za 400zl ale skonczyly sie w sklepie i wiecie co? Ciesze sie ze sieskonczyly :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o karte to teraz najlepiej wychodza cena/jakosc Radeki9100

najlepiej cena/jakość wychodzą mx440 DDR 128 bit, za 240zł można wyczesać 6000pkt bez o/c a kręci się to nieźle, raz rdzeń podkręciłem do 450 :!: (na 64 bitowym) i pamięć max 410 :!: a 128 bitowy 350/450, i to bez żadnych radiatorów na pamięciach :) więc wyniki są odpowiednio wyższe, na mocnym procu i DDR 8000 można osiągnąć.

 

ale radki oczywiście są niezłe, pewnie lepsze ale i droższe.

heh ja jak mialem GAINWARDA GF4 MX460 64ddr to na 330 rdzen i 714pamiec NA SERYJNYM CHLODZENIU!!!!!! oczywscie karta to byla z seri GOLDEN SAMPLE :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o karte to teraz najlepiej wychodza cena/jakosc Radeki9100

najlepiej cena/jakość wychodzą mx440 DDR 128 bit, za 240zł można wyczesać 6000pkt bez o/c a kręci się to nieźle, raz rdzeń podkręciłem do 450 :!: (na 64 bitowym) i pamięć max 410 :!: a 128 bitowy 350/450, i to bez żadnych radiatorów na pamięciach :) więc wyniki są odpowiednio wyższe, na mocnym procu i DDR 8000 można osiągnąć.

 

ale radki oczywiście są niezłe, pewnie lepsze ale i droższe.

heh ja jak mialem GAINWARDA GF4 MX460 64ddr to na 330 rdzen i 714pamiec NA SERYJNYM CHLODZENIU!!!!!! oczywscie karta to byla z seri GOLDEN SAMPLE :P

 

tylko ile to kosztuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapodałem Sapphire'a 9100 128 DDR i w 3DMark'u wywliło 8578, i jak

dobrze? ( na fabrycznych ustawieniach ). Pomogliście i za to chylę czoła.

Niech Wam Bozia w zdrowiu i mamonie wynagrodzi :!: :!: :!: Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym ci radził Gainward Geforce 3 TI200 mozesz go kręcić ile wlezie a takrze jest w stosunku tani na 3D marku 2001 wszystkie testy przechodzi i ma około 8500 pkt a radka bym nie polecił poniewarz maja durzo konfliktów a i terz ma wejść plan Nvidii w którym gry mają byc montowane pod układ Nvidii a nie ATI więc myśląc przyszłośćiowo kup se lepiej Geforce3 TI200:D

 

No stary :D widzę, że założyłeś jednoosobowy kabaret :lol: :lol: Kiedy planujesz trasę koncertową

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym ci radził Gainward Geforce 3 TI200 mozesz go kręcić ile wlezie a takrze jest w stosunku tani na 3D marku 2001 wszystkie testy przechodzi i ma około 8500 pkt a radka bym nie polecił poniewarz maja durzo konfliktów a i terz ma wejść plan Nvidii w którym gry mają byc montowane pod układ Nvidii a nie ATI więc myśląc przyszłośćiowo kup se lepiej Geforce3 TI200:D

muahhahah a mama mówiła: "Synku nie wąchaj tego kleju.." :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym ci radził Gainward Geforce 3 TI200 mozesz go kręcić ile wlezie a takrze jest w stosunku tani na 3D marku 2001 wszystkie testy przechodzi i ma około 8500 pkt a radka bym nie polecił poniewarz maja durzo konfliktów a i terz ma wejść plan Nvidii w którym gry mają byc montowane pod układ Nvidii a nie ATI więc myśląc przyszłośćiowo kup se lepiej Geforce3 TI200:D

 

co za bzdura :!: , co ty z choinki się urwałeś

dawno czegoś takiego nie czytałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym ci radził Gainward Geforce 3 TI200 mozesz go kręcić ile wlezie a takrze jest w stosunku tani na 3D marku 2001 wszystkie testy przechodzi i ma około 8500 pkt a radka bym nie polecił poniewarz maja durzo konfliktów a i terz ma wejść plan Nvidii w którym gry mają byc montowane pod układ Nvidii a nie ATI więc myśląc przyszłośćiowo kup se lepiej Geforce3 TI200:D

Hmm - rozumie nie lubić jakiejś firmy - ale przypisywać innej jakieś boskie plany - to już chyba sobie jaja z ludzi robisz (bo nie wierze że to było na poważnie!!!) - nieźle się uśmiałem z tych konfliktów przy ATI, a z tego planu to do teraz boki zrywam :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jo <span style="color:red;">[ciach!]</span>a nauczcie się czytać i łazić po strona to się dowiecie a nie <span style="color:red;">[ciach!]</span>a mać siejiecie propagande i prubujecie z kogoś ciula zrobić a chodzby przykładem na którym się oparłem była wypowiedz w KOMPUTER ŚWIAT w którym przectawiono tak żekomo wyśmiany atak Nvidi mam tom gazete mogę wam podać która częś a pozatym niecwaniakujcie bo to zabawne niejest a i przy okazji robicie z siebie idiotów "sądze ze ta wypowiedz trafiła wam do łbów" pozdrowienia SET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jo <font color="#FF0000">[ciach!]</font> nauczcie się czytać i łazić po strona to się dowiecie a nie <font color="#FF0000">[ciach!]</font> mać siejiecie propagande i prubujecie z kogoś ciula zrobić a chodzby przykładem na którym się oparłem była wypowiedz w KOMPUTER ŚWIAT w którym przectawiono tak żekomo wyśmiany atak Nvidi mam tom gazete mogę wam podać która częś a pozatym niecwaniakujcie bo to zabawne niejest a i przy okazji robicie z siebie idiotów "sądze ze ta wypowiedz trafiła wam do łbów" pozdrowienia SET

1. naucz się pisać

2. jak coś czytasz - a szczególnie brukowce typu KŚ to przemyśl sens tego co czytasz

3. tak podejrzane dane można zweryfikować jak się włoży troche trudu i poszuka w sieci co na ten temat mają do powiedzenia np. inne czasopisma.

4 pamiętaj - łatwo popełnić błąd - ale trudno się z nim pogodzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jo <font color="#FF0000">[ciach!]</font> nauczcie się czytać i łazić po strona to się dowiecie a nie <font color="#FF0000">[ciach!]</font> mać siejiecie propagande i prubujecie z kogoś ciula zrobić a chodzby przykładem na którym się oparłem była wypowiedz w KOMPUTER ŚWIAT w którym przectawiono tak żekomo wyśmiany atak Nvidi mam tom gazete mogę wam podać która częś a pozatym niecwaniakujcie bo to zabawne niejest a i przy okazji robicie z siebie idiotów "sądze ze ta wypowiedz trafiła wam do łbów" pozdrowienia SET

:lol:

 

kogo ty pozdrawiasz? , chyba siebie cfaniaczq

 

 

btw mogłbys zacytowac ten kawalek z wyroczni o nazwie Komputer świat ehuehuh

 

jakos inne szanowane portale typu benchmark.pl dali karta 9100 najwyzsza ocenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jo <font color="#FF0000">[ciach!]</font> nauczcie się czytać i łazić po strona to się dowiecie a nie <font color="#FF0000">[ciach!]</font> mać siejiecie propagande i prubujecie z kogoś ciula zrobić a chodzby przykładem na którym się oparłem była wypowiedz w KOMPUTER ŚWIAT w którym przectawiono tak żekomo wyśmiany atak Nvidi mam tom gazete mogę wam podać która częś a pozatym niecwaniakujcie bo to zabawne niejest a i przy okazji robicie z siebie idiotów "sądze ze ta wypowiedz trafiła wam do łbów" pozdrowienia SET

Po pierwsze to zapoznaj sie ze SŁOWNIKIEM a nie z takim badziewiem jak Komputer Świat. Jak takie czasopisma czytasz to nic dziwnego, że potem dziwne poglądy głosisz. Na zdrowy rozum można było sie nawet zorientować, że to kompletna bzdura.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jo <span style="color:red;">[ciach!]</span>a nauczcie się czytać i łazić po strona to się dowiecie a nie <span style="color:red;">[ciach!]</span>a mać siejiecie propagande i prubujecie z kogoś ciula zrobić a chodzby przykładem na którym się oparłem była wypowiedz w KOMPUTER ŚWIAT w którym przectawiono tak żekomo wyśmiany atak Nvidi mam tom gazete mogę wam podać która częś a pozatym niecwaniakujcie bo to zabawne niejest a i przy okazji robicie z siebie idiotów "sądze ze ta wypowiedz trafiła wam do łbów" pozdrowienia SET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak tam chcecie mogę wam ten tekst napisać KOMPUTER ŚWIAT nr 10/2003 29.04-13.05 str. 5

 

awięc cwaniaki jak niewieta to niepiszta :D

 

firma NVIDIA, producent procesorów graficznych z seri geforce, oraz Electronic Arts (EA) znany wydawca gier komputerowych podpisał dosyć szczegulne porozumnienie. Zgodnie z umową wszystkie nowe tytuły EA zostaną zoptymalizowane pod kartem jednostek produkowanych przez NVIDIĘ. Oznacza to że naprzykład nadchodzące gry seri command & conquer, FIFA czy terz medal of honor bedą działać najsprawniej w komputerach wyposarzonych w kartę graficzną z procesorem geforce. Dobra teraz streszcze to oznacza ze uzytkownicy innych kart zostaną na lodzie i co jak <span style="color:red;">[ciach!]</span>a wam sie to podoba i niewpierajcie ze coś takiego nie istniejie bo umowa została podpisana hahahahahah i kto ma racjię kozaki a aaaaaaaaaaaaaaaa zgasiło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak tam chcecie mogę wam ten tekst napisać KOMPUTER ŚWIAT nr 10/2003 29.04-13.05 str. 5  

 

awięc cwaniaki jak niewieta to niepiszta :D

 

firma NVIDIA, producent procesorów graficznych z seri geforce, oraz Electronic Arts (EA) znany wydawca gier komputerowych podpisał dosyć szczegulne porozumnienie. Zgodnie z umową wszystkie nowe tytuły EA zostaną zoptymalizowane pod kartem jednostek produkowanych przez NVIDIĘ. Oznacza to że naprzykład nadchodzące gry seri command & conquer, FIFA czy terz medal of honor bedą działać najsprawniej w komputerach wyposarzonych w kartę graficzną z procesorem geforce. Dobra teraz streszcze to oznacza ze uzytkownicy innych kart zostaną na lodzie i co jak <font color="#FF0000">[ciach!]</font> wam sie to podoba i niewpierajcie ze coś takiego nie istniejie bo umowa została podpisana hahahahahah i kto ma racjię kozaki a aaaaaaaaaaaaaaaa zgasiło

:lol: To że będą optymalizowane pod GF to jeszcze nie znaczy, że nie będą chodzić dobrze na innych kartach. Pozatym napewno nikt ich nie będzie optymalizował pod GF3 - mowa tutaj raczej o najnowszych GFFX. Więc teksty "kupcie Gf 3 Ti200 bo gry tylko pod GF będą pisać" możesz sobie włożyć między bajki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak tam chcecie mogę wam ten tekst napisać KOMPUTER ŚWIAT nr 10/2003 29.04-13.05 str. 5  

 

awięc cwaniaki jak niewieta to niepiszta :D

 

firma NVIDIA, producent procesorów graficznych z seri geforce, oraz Electronic Arts (EA) znany wydawca gier komputerowych podpisał dosyć szczegulne porozumnienie. Zgodnie z umową wszystkie nowe tytuły EA zostaną zoptymalizowane pod kartem jednostek produkowanych przez NVIDIĘ. Oznacza to że naprzykład nadchodzące gry seri command & conquer, FIFA czy terz medal of honor bedą działać najsprawniej w komputerach wyposarzonych w kartę graficzną z procesorem geforce. Dobra teraz streszcze to oznacza ze uzytkownicy innych kart zostaną na lodzie i co jak <font color="#FF0000">[ciach!]</font> wam sie to podoba i niewpierajcie ze coś takiego nie istniejie bo umowa została podpisana hahahahahah i kto ma racjię kozaki a aaaaaaaaaaaaaaaa zgasiło

Myślisz sobie JESTEN BOSS! - nie - ty po prostu naiwnie wierzysz w to co ktoś w gazecie napisze, i nie myślisz nad tym.

 

POMYŚL:

1. Ile jest firm produkujących gry

2. Ile tych firm corocznie bankrutuje

3. Ile osób ma karty ATI

 

Pomoge ci:

Jeżeli nawet taka EA by wypuszczała gry z logiem Only For NVidia - za najdalej rok byśmy przeczytali że przestali istnieć...

Optymalizacja pod konkretną karte to jedno (i to napewno nie pod GF3) a prawa rynku to drugie! Zapewniam cię, że nawet jeśli pojawi się gra EA która będzie słabo biegać na ATI, to momentalnie pojawi się "nieoficjalny" patch który to będzie naprawiał !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Galago De Codi

"I tak AGP 3.0 to chwyt reklamowy.

Przecież AGP x8 nie podnosi przepływu tekstur, bo ptrzecież o tą przepływowośc chodzi w x8, więc po co przepłacać.

Ja tam wolałbym sobie ramu dokupić..."

 

Z tym ramem to kazdy bierze to co lubi. A co do AGP3 to niemasz racji Pisalem o tym. "Przeplyw" tekstur jest podnoszony, pisalem juz o tym. Trza ino czekac na wykozystanie tego, szczegolnie skupienie sie programistow lub raczej ludzi od sterow na optymilizacji przeslan RAM<->LocalRAM. Efekt duzego przyrostu da sie uzyskac przy odpowiednio duzych teksturach [konieczna optymilizacja!]. Jak juz kupowac nowa grafe, to czemu nie doplacic tych kilku zlotych ? Niewidze sensu. Ale jak juz mowilem, kto co lubi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a najbardziej mi sie podoba logo np w Ut2003 "It meant to be played on Nvidia"

 

:)

Powinni całe napisać: It was meant to be played on Nvidia... but we are playing it on ATI anyway" :twisted:

 

A tak poważnie to tam było "The way it's meant to be played" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a najbardziej mi sie podoba logo np w Ut2003 "It meant to be played on Nvidia"

 

:)

Powinni całe napisać: It was meant to be played on Nvidia... but we are playing it on ATI anyway" :twisted:

 

A tak poważnie to tam było "The way it's meant to be played" ;)

 

no mozliwe :) dawno nie gralem w nie realnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, coś się Wam ciśnienie lekko podnioslo, a ja mam już swojego Sapphire'a 9100 128 DDR i dobrze mi z nim (szczególnie jeśli chodzi o jakość obrazu na TV), a tak poważnie może go podkręcę, choć gdy czytam forum o podkręcaniu to myślę, że ja się innego języka uczyłem (ale to było tak dawno) bo 3/4 nie kumam. Co do Waszego pojedynku nVidia contra ATI, to ktoś mądry kiedyś powiedział " mam na ten temat własne zdanie i nawet się z nim zgadzam" Dzięki Wszyskim za sugestie! Pozdrawiam! Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...