Skocz do zawartości
lopik_

Komputronik ?????

Rekomendowane odpowiedzi

Cze co myślicie o sklepie internetowym KOMPUTRONIK (www.komputronik.pl) czy warto tam robić zakupy czy nie a jeśli nie to jakie sklepy komputerowe internetowe morzecie polecić

 

Bardzo dziękuję za odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysle ze komputronik jest spox sam duzo robilem w nim zakupow i niemam jak do tej pory zadnych problemow :) :wink:

 

a inne sklepy to tak samo jak Grinch napisal 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory za brak wyraza :oops:  :oops:  :oops: 

chodzi mi o reklamacje jeszcze raz sory  :oops:  :oops:  :oops:

Możesz do nich zadzwonić :D Potem wysyłasz to co kupiłeś i popsułeś wraz z dowodem zakupu, potem Ci to odsyłają :] proste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory za brak wyraza :oops:  :oops:  :oops: 

chodzi mi o reklamacje jeszcze raz sory  :oops:  :oops:  :oops:

Możesz do nich zadzwonić :D Potem wysyłasz to co kupiłeś i popsułeś wraz z dowodem zakupu, potem Ci to odsyłają :] proste.
Wraz z kopią dowodu zakupu, bo inaczej to mogą cie wyrolować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupilem tam swojego radka [komputronik.pl] wiec co jak co ale wtedy to bylo ryzyko warte 1050zl ale wszystko pieknie przyslane a zaznaczyc musze ze 3 razy kupowalem przez internet zawsze od innej firmy i zawsze servisco ale najszybciej przyjechalo z komputronik.pl poprostu nastepnego dnia. Gwarancji naszczescie jak dotad niemusialem sprawdzac .

 

tfu tfu tfu , odpukac w niemalowane :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuję u nich różne rzeczy (od MP3 playera po całego kompa dla ojca, o rozmaitych częściach do mojego nie wspominając) od dawna i nigdy nie było żadnych poważniejszych problemów. Reklamowałem już GF4 - wszystko OK. Nie jest to może najtańszy sklep, ale z czystym sercem można polecić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory za brak wyraza :oops:  :oops:  :oops: 

chodzi mi o reklamacje jeszcze raz sory  :oops:  :oops:  :oops:

Możesz do nich zadzwonić :D Potem wysyłasz to co kupiłeś i popsułeś wraz z dowodem zakupu, potem Ci to odsyłają :] proste.
Wraz z kopią dowodu zakupu, bo inaczej to mogą cie wyrolować.
taa sorki zapomniało mi się ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w komputronikeu kupilem solteka frn-l i po tygodniu mi padl po ogledznach stwierdzilem ze byl po serwisie bo na laminacie byl jakis kabelek, na forum powiedzieli mi ze nikt niema czegos takiego a w komputroniku powiedzieli mi ze to fabryczne czekalem 1 miesiac wkoncu wybralem cos innego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Interesuje mnie sklep komputronika w poznaniu.

Mianowicie:

-wielkosc

-miejsce polozenia (wzgledem ruchliwosci na okolo skelpu)

-ile bydla tam pracuje

-okreslcie maksymalny czas demolowania sklepu liczac pięc osób z basebolami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zawsze kupuje w sirius.pl i moge go polecic z czystym sumieniem :]  

maja bardzo mila obsluge ;) :D

a co z reklamacja ?? niemialem jeszcze przyjemnosci nic u nich reklamowac :D ;)

Rowniez moge z czystym sumieniem polecic Siriusa (na razie)

Brdzo mila obsluga, mozna sie z nimi potargowac i uzyskac rabacik (thx panie Kazimierzu 8) )

Sprzet jeszcze nie dotarl, moze jutro.

Jak tylko dojdzie, przekaze swoje wrazenia dotyczace sprzetu.

Na dzien dzisiejszy bardzo mi sie ta firma spodobala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nikt sie nie skarzyl na ten sklep na tym forum :) przynajmniej nie pamietam zeby ktos sie skarzyl :)

A ja niestety nie polecam firmy Komputronik, dlaczego juz wyjasniam.

1.

Jakis czas temu padla mi mobo czekalem na naprawe 5 tygodni ; poza tym gdy otrzymalem numer do glownego serwisu jakis czlowiek zaczol byc cholernie cwany i gadal mi glupoty w stylu "u mnie plyta zaostala przyjeta dnia .....,", ja mu mowie ze oddalem dnia takiego i takiego i wyglada na to ze u Panstwa to plyta polezala sobie jakies 9 dni bez zadnego zagladania do niej,(zanim ktos laskawie zagladna do niej) , na te slowa odpowiada mi w/w czlowiek "nie wiem ile lezala, ale dla mnie to minelo dopiero tyle i tyle dni,wiec mamy jeszcze ustawowy czas".(Krew mnie zalala)

Dalej nie bede pisal bo juz mi sie rece trzesa. Poprostu czekalem az wrocila z serwisu. BTW czy mozna cos z tym zrobic(jakies prawa konsumenckie :?: :?: )

2.

Jednoczesnie padl mi procek AXP - gdyz byla na nim pasta, chcialem go wyczyscic i w ruch poszedl aceton. Wszystko pieknie tylko troszeczke starlem plombe, ALE logo firmy+data wydania z magazynu byly(tylko kilka cyfr numeru zostaly starte). Wczesniej zrobilem cyfrowka kilka fotek i przekazalem ze mam je i moge dac o ile sie przydadza. Oczywiscie po 4 dniach(AZ TAK SZYBKO WROCIL PROC Z POZNANIA DO GORZOWA WLKP.) telefon ze nie uznali mi gwarancji. Pal licho-to kupilem nowy procek!!

3.

Natomiast okolo 0.5 roku wstecz padl mi dysk WD 80JB. Oczywiscie co do dnia 2 tygodnie czekania na zwrot.

 

Po odbiorze uszkodzonego procka powiedzialem kierownikowi sklepu, ze firma Komputronik stracila dobrego klienta(zakupy co roku na kwote powyzej 7tys pln).

WIEC NIE POLECAM NIKOMU JESLI COS MU PADNIE.

p.s dyski WD z serii JB maja chyba tez felerne(albo ja mam takiego pecha :( :( ) gdyz mam juz 3 z koleii

 

Polecam inne firmy np. wyzej wymienione

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...