Skocz do zawartości
zloman

Asus P5e3 Pro X48 ? Mam Zamiar Ja Kupic Do Oc Czy Warto?

Rekomendowane odpowiedzi

Albo nauczysz się korzystać z forum albo zafundujemy ci długi odpoczynek od niego. Biegasz po wszystkich działach zakładając w większości durne tematy. Tak, durne, bo jak inaczej można nazwać pytanie o poprawność zakupu po zakupie? Rozsądny człowiek pytałby przed zakupem i ewentualnie po zakupie założyłby jeden temat na podstawowych gdzie zawarłby wszystkie swoje wątpliwości co do OC, działania, funkcji etc.

Już dawno nie trafiłem na użytkownika, który swoim zachowaniem tak działał mi na nerwy. Od tej chwili stąpasz po kruchym lodzie.

 

/Twoje poprzednie tematy zostały usunięte, bo żal by mi było ludzi którzy trafiliby tam z wyszukiwarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym rzecz ze posiadam procesor Quad q9650 ( 3 GHZ ) i chce znac odpowiedz tylko czy ta plyta i ten chipset jest dobry do oc mowicie mi ze latam tylko dajcie dobra odpowiedz i daje spokoj a nie tylko wchodzicie i mi piszecie ze spamuje itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo prawda jest taka, że spamujesz. Zakładanie tylu tematów o tym samym jest spamem. Nie mogło się to skończyć w jednym temacie, musiałeś zacząć wymyślać dlaczego nie brać i7, tylko właził w pół-martwy LGA775.

 

Tak, P5E3 Pro może być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...