Skocz do zawartości
poca

Tony Hawk's Pro Skater 4

Rekomendowane odpowiedzi

Moze nie 5, bo to nie bedzie kolejna gra z serii THPS, tylko nowa seria THUG, czyli Tony Hawk Undergraund (czy cos w tym sytlu). Pewnie zmienia totalne sposob gry... ale to na ps2 ma byc "dopiero" na jesieni czyli na PC bedzie gdzies za rok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bueheheh...

Ciekawe cy bedzie 5, 6 i 7..

To  juz zaczyna simsy przypominac :)

Wiesz.... Final Fantsy jest juz chyba 11 czesc, a dalej kazda kolejna czesc jest wielkim hitem. Ja mam nadzieje ze jak bede starym dziedkiem to bede sobie jescze pykal w jakos kolejna gre z tej serji :D

 

 

NO!!

W koncu mi sie sciagnelo!!!!

Ale wrazenia na mnie nie zrobila takiego jak 2 albo 3 czesc. Wszystko niby OK.... ale troche przesadzili z tymi zaganiami. Przedtem trzeba bylo wyzbierac SKATE i sie je zbieralo, nie wnikalo po co sie to robi. A teraz mam zadanie: "Pomocy!! Zbierz literki STAKE bo inaczej moja zona nie bedzie mila dziasaj orgazmu.... Tylko szybko!!" - to czywiacie wymislilem sa, ale wstepy do zadan sa jescze gupsze.

Grafika nawet nice, ale nie jest duzo lepsza od 3. Z tym ze na THPS 3 gralem c400 + gf2mx400 + 192RAM i chdzili lepiej niz THPS4 na tym co mam teraz.....:[[[[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to normalne że ta giera tnie mi się na geforce 4 ti 4200??

Miałem ten sam problem z Prince of Persia, ale wymiana sterowników załatwiła sprawę, a tu nic ??

Oco tu chodzi bo wg mnie giera nie ma aż tak dobrej grafiki żeby aż tak się ciąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytaanko jak w zoo otworzyc ce takie jakby akwarium a i jak w carnival zrobic the 900 na tych smiesznych rocket'ach (przy okazji w chikago tez trzeba the 900 przez most a niestety to chyba jest nie wyonalne zrobil ktos to ? jesli tak to jak to robic ??)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Chicago musisz zrobic z mostu na ten statek 900 (na gorna czesc statku). Aby otworzyc akwarium musisz wskoczyc na glowe sloniowi jakto zrobisz to on zniszczy to przejscie. A zaliczyles zadanie w alkatraz mullena? Trza manuala dac tylko nie wiem jak zrobilem manuala na sam dol i nic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz , ja też próbowałem ale dalej nie wiem jak , wiem że muza w thps 4 jest w formacie .smo ale nie znalazłem do tej pory takiego konwertera :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh no właśnie gram w wersję z CDA :] fajnie się gra, nie powiem :] zostawiłem sobie włączony tylko kod na zwolnienie :] (uzbierałem kase na niego to mogę nie? xD ) i ćwiczę combosy przy których się stoi w miejscu (te co wychodzą z manuala albo, nose-manuala)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...