Skocz do zawartości
amp

Problem Z Netem

Rekomendowane odpowiedzi

Zacznę może od konfiguracji sprzętowej-niekompletnej co prawda ale wydaje mi się że wystarczającej....Win 7 32-bit i modem SpeedTouch 330,internet 2mb w netii,system postawiony ze 2 miechy temu i nagle 3 dni wstecz brak internetu,zdziwko mnie łapnęło bo modem zsynchronizowany,diody świecą,nie ma w menedżerze urządzeń błędów,autocconect za to szaleje błąd 680 i nie tylko(nie pamiętam),więc moja reakcja-do sąsiada i jego modem podpinam-to samo,więc myślę coś z linią a spadki były okropne ostatnio z 2 mb nawet 1 czasami nie osiągałem...dzwonię do netii gościu pięknie-ładnie coś sprawdzę itd...itp.. u nich w porządku a więc coś u mnie,wymiana sterowników ,"pan wie że nie ma sterów do win 7 pod ten modem"-a i owszem ale te z visty działają-ły bezproblemowo więc instalacja od nowa i niestety modem jak przedtem a netu nie ma,antywirus-a mam nortona też nie blokuje...więc gość sugeruje podłączenie lapka którego ja oczywiście nie mam i tyle z naszej współpracy telefonicznej.Myślę...podłączę telefon i użyję jako modemu do połączenia i o dziwo działa,to mnie skłania do sądu że to jednak mój komp albo syatem,podpięcie do innego usb nic nie daje ale inne sprzęty podpięte działają-nie napisałem że nic nie kombinowałem z netem i nic przez ostatnie dni działania nie wgrywałem,skanowanie nortonem i malwarebytes nic nie wykazało-co też czynię,wracając do tematu lecę do sąsiada i wydzieram jego sprzęt...podłączam i....działa net na moim modemie,więc ręce mi opadły i głowa się pusta zrobiła bo już nie wiem o co może chodzić.Pozostała ostatnia możliwość...patrzę i widzę a na szafie sobie leży sagem fast 800,a co tam warto by spróbować...instalacja sterów,podłączenie,uruchomienie kompa..błąd 680,ponowne łączenie autoconnecta i jest,działa,błąd 680 pojawia się tylko podczas restartu kompa-jak wcisnę połącz ponownie to nie,i tu mój problem albo i nie-dlaczego na sprawnym modemie działającym rok czasu a na win 7 2 miechy z hakiem nagle z dnia na dzień przestał działać internet i dlaczego akurat na sagemie zadziałał i jak się pozbyć tego błędu 680 bo już wszystkiego chyba próbowałem,może jakieś sugestie... :lol2:

Edytowane przez amp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...