Skocz do zawartości
Vitant

Laptop Dla Mamy 15" Do 2000

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Obiecałem mojej mamie, że wybiorę dla niej jakiegoś laptopa (stacjonarka jej padła).

Jeśli chodzi o grafikę, to wymagań nie ma absolutnie żadnych. Chciałbym, żeby działał na tym W7 i tyle.

Myślałem o jakiejś firmie z przyzwoitą renomą i gwarancją (IBM, DELL ?), żebym w razie czego nie musiał się z nim bawić za bardzo. Na razie mam na oku Lenovo G550.

Chętnie poznam inne propozycje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem posiadaczem G550G

co do tej renomy .. tylko Asusy i Dell

 

Lenovo i cała reszta nienajlepiej wypada z realizacją gwarancji

 

Lenovo to nie IBM ;]

 

 

g550 są ogólnie nienajgorsze - omijaj tylko G550A i inne z kartami Nvidii - układ chłodzenia i sterowania wentylatorem jest w tych lapkach beznadziejny - o ile z i4500 nie jest najgorzej - o tyle w przypadku GF105 i innych wentylator włącza się co chwile ...

http://forums.lenovo.com/t5/Lenovo-3000-an...lem/td-p/159011

a support lenovo ma to gdzieś ...

 

G550G wytrzymuje mi ~3h40min przeglądania internetu po wifi

 

http://ego.pq.pl/index.php?dir=Lenovo+G550G%2F

 

G550G to G550 z HDMI - różnie je w sklepach nazywają ...

Edytowane przez Chemik16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mama ma podstawową wersję G550, tj. bez HDMI. Zadowolona Ci ona, ładny, funkcjonalny, śmiga na tym Vista co prawda, ale śmiga. Co do 7 - problem był z instalacją, system nie widział dysków. :D A że mi się nie chciało z tym babrać, to zainstalowałem powyższy system.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...