Skocz do zawartości
anon92

Gigabyte Ma785gm-us2h Jak Jest Z Możliwościami Oc ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem bardziej zorientowany w płytach pod intela jednakże zestaw pod amd jest sporo tańszy więc chciałbym się dowiedzieć czy na tej płycie i na procku AMD Phenom II X2 545 na boxowym wentylu są jakieś dobre możliwości OC. Znalazłem w necie że ma tylko 4 fazową sekcję zasilania co nie działa na jej korzyść ale ja sam mam DFI X38 z 4 fazową i kręci się i tak ładnie więc to nie przesądza. Da się z tego zestawu wycisnąć ponad 4.0 GHz (już niekoniecznie na boxie)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

C2, C3 ? Można jaśniej ?:D Nie bardzo wiem co to jak już mówiłem ja mam intela :P

Jeżeli nie ta to jaką inną płytę polecacie z tym chipsetem w mniej więcej tej samej cenie najlepiej od MSI Asusa lub DFI.

Edytowane przez anon92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłodzenie powietrzem , Akasa plus pasta Akasa , napięcie jak dobrze pamiętam 1.45V - na chwilę obecną latam na spokojnie na 3.4 GHz i def Vcore , ale mogę się jutro pobawić i wrzucić screena - maksa co wyciągnąłem z niego to 4.2 GHz , ale na napięciu w okolicach 1.55V i było dużo za gorąco jak dla mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To aż takie słabe te procki na OC? Co to za OC o 400 MHz. Ja myślałem że one się kręcą coś w podobie do mojego E8400 (czyli nawet powyżej 5 GHz) lub nowych Phenomów. Pomyślałem że 4.0 to leciutko wyciągniemy. Kiedy ma wyjść ta nowa rewizja?

Edytowane przez anon92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jasne przecież takie OC musi być czymś chłodzone :razz:

Ale na chłodzeniu powietrzem każdy w domowych warunkach osiąga ponad 4.0.

No ale dobra to co chciałem to się dowiedziałem więc temat do zamknięcia. Dzięki :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...