Skocz do zawartości
Pinki

Catalyst 3.4

Rekomendowane odpowiedzi

miałem iść spać ale zaraz sprawdze jakiego speeda dają, bo wg ATI:

3DMark03 scores are improved as much as 8% across our entire DirectX 9 (dx9) product line (u mnie wynik powienien skoczyć z 5845 na ~6300)

The difficult Mother Nature (dx9) test now runs as much as 20% faster than previous drivers

Anti-aliasing performance in 3DMark03 are improved as much as 15%

Anisotropic Filtering scores for 3DMark03 are up moderately for the RADEON™ 9500 PRO and the RADEON™ 9600 PRO (3-7%), while the RADEON™ 9700 PRO gains a stunning 32% improvement running 8xAF at high resolution

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie GTA VC zacina się po 30 sekundach grania na tych sterownikach.

:(A u mnie GTA VC zacina się po 30 sekundach grania na tych sterownikach.

:(

No a u mnie bez problemu zadnych zwiech.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tu linki po Omegi:

2k/Xp

9x/Me

 

to co lepiej instalowac te omegi czy referncyjne?

Ja wogole nie uzywam catalystow, bugi i kieska wydajnosc(Splinter Cell dowolne catalysty od 3.0 wzwyz i mam 10 fps, na omegach nie spada ponizej 40, 1152x864 max detali).

 

Smialo instaluj te omegi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie to ogolnie warto zmieniac 3.2 na 3.4 czy nie bo w koncu nie wiem :?: 

A w drugim temiacie jakis los zaczal klotnie i niczego kokretnego sie nie dowiem :?

chyba najlepiej bedize jak zamienisz na Omegi oprte na catalizatorach 3.4

ja wlasnie tak zrobie , ale narazie nmi sie nie chce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MI na Omegach w 3d marq nic - dalej slabo (8100) a zato gta:vc dostal nizle FPS teraz zadko co ponizej 50 spada ( 1024x768x32x2AA).

 

i dziwi mnie to ze przedtem spoko wyciskalem 9700 3DM a teraz 8100. I to wsztstko odkad dx9 zainstalowalem. U was tez jest taki spadej po dx9 w 3DM2k1 ??

 

PS.. A bugi w GTA:vc nie znikly (SIC!!!)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie MASAKRA zainstalowalem omegi , te nowe na catalystach 3.4 wersje chack (zmienia 9700 na 9800) i wyniki marku 2001 przy aliasingu i aniso skoczy o ok 2000pkt wiecej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dla mnie masakra bez anizo nie ma roznicy moze pare pkt ale z...... masakra, w grach tez to widac od razu , buhahahahah teraz mi vice city plynnie biega w 1600x1200 AAx6 Anizox16 buahahah dla mnie to gnoj !!!!! a jak to wyglada , polecam na pewno wszystkim posiadaczom kart 9700 a jak jest przy nizszych modelach to nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...