Skocz do zawartości
Loth

Gts 250 For Physx

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Koledzy,

 

w chwili obecnej jestem na etapie składania sprzętu, jednakże ceny interesujących mnie gpu nie są zbyt sensowne, więc czekając na spadek cen postanowiłem zakupić kartę, która znajdzie potem zastosowanie w konfigu.

 

Docelowo ma być to konstrukcja tylko do physx-a. Wybór padł na gts-a 250, gdyż karta sama w sobie jest stosunkowo tania, a i chwilowo jako główne i jedyne źródło grafiki nada się również do podymienia bez szału w to i owo.

 

Stąd moje pytanie, czy jest jakikolwiek sens kupowania karty, która ma służyć ww. zadaniu z większą ilością pamięci niż 512mb?

 

Będę wdzięczy za wszelkie porady, za te uzasadnione jeszcze bardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Koledzy,

 

w chwili obecnej jestem na etapie składania sprzętu, jednakże ceny interesujących mnie gpu nie są zbyt sensowne, więc czekając na spadek cen postanowiłem zakupić kartę, która znajdzie potem zastosowanie w konfigu.

 

Docelowo ma być to konstrukcja tylko do physx-a. Wybór padł na gts-a 250, gdyż karta sama w sobie jest stosunkowo tania, a i chwilowo jako główne i jedyne źródło grafiki nada się również do podymienia bez szału w to i owo.

 

Stąd moje pytanie, czy jest jakikolwiek sens kupowania karty, która ma służyć ww. zadaniu z większą ilością pamięci niż 512mb?

 

Będę wdzięczy za wszelkie porady, za te uzasadnione jeszcze bardziej.

miałem gts250 512mb bo physx, kupowanie 1gb nie ma sensu, no chyba że długo ci będzie służyć jako główna karta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki, tyle chciałem wiedzieć.

 

Jakoś umknęło mi to info w temacie o 5850, zaraz przerzucę wątek. Docelowo karta będzie pracowała z 5870, więc sądzę, że różnicy w podejściu do tematu nie powinno być. Jeszcze raz big thanks.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...