Skocz do zawartości
GunloK

Karta Graficzna Do 400zl (uzywana Lub Nowka)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Szukam karty graficznej do ceny podanej w tytule czyli 400zl. Duzo osob poleca hd4850, ale patrzalem na testy i czesto 8800 czy gts250 je przesciga. Gram na rozdzielczosci 1440x900, wiec 512mb na karcie powinno byc wystarczajace (?). Jako, ze jestem dosc zielony prosilbym o ewentualne wyprowadzenie z bledu ;)

Przykladowe karty:

inno3d GeForce 8800GTX 768MB 384BIT

ASUS HD4770 512MB 128bit

GIGABYTE HD4850 512MB DDR3 PX 256BIT

Gainward GTS 250 512Mb

ASUS GF GTS 250 512 MB DDR3, 256 bit

 

Oczywiscie wszelkie propozycje wchodza w gre.

Zasilacz bedzie chieftec 450W.

Jak znacie jakies dobre testy, rankingi kart graficznych to tez prosilbym o umieszczenie, szukalem jakichs porzadnych, ale cos srednio mi to wyszlo.

Pozdrawiam.

Edytowane przez GunloK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie brał wersji powercolor. Chłodzenie nie jest wydajne, więc karta się dość mocno grzeje, a do tego jest głośne. Nie polecam też wersji Asusa (relacja paru znajomych z innych forów), ponieważ sekcja zasilania nie jest chłodzona i

padają jak muchy

. Nie pamiętam modelu, ale spotkałem się z wersją radka 4850 1gb z dobrym radiatorem, ale bez wentyla. Jeśli kupisz podobnego to koniecznie dokup wentyl bo inaczej nie polecam. Wątpię żebyś wykorzystał 1gb więc nie napalaj się. Różnica to może 1-5 fpsów będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...