Skocz do zawartości
Adikss

Padł Dysk 3.5 Z Obudowy Usb

Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie znajomy podrzucił mi dysk żeby sprawdzić czy dysk padł czy sama obudowa. System widzi dysk, dane są widoczne ale przy próbie kopiowania zwiecha,

chdisk zatrzymuje sie przy etapie zakończono sprawdzanie poprawności dziennika Usn

Na dysku są zdjęcia i fajnie by było je odzyskać

Dysk to SAMSUNG HD103UJ 1TB

 

Przychodzi mi do głowy jedynie hdd regenerator ale taki dysk to mu to zajmie trochę :/

Reszta konfigu jak w podpisie

Report.txt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przychodzi mi do głowy jedynie hdd regenerator ale taki dysk to mu to zajmie trochę :/

Tak tak dawaj go... z dysku bedziesz miał wióry... ( zobaczcie ilu ludzi uwierzyło w papke marketningową... )

Masz sporo sektorów uszkodzonych( C5 moga okazac sie sektorami uszkodzonymi logicznie oby..) do tego 7 sektorów które dysk probówał naprawić...

Najpierw ten program : MHDD wynik skany 2Xf4 podaj na forum.

 

Jesli cos przygotuj sobie 2 dysk o IDENTYCZEJ pojemnosci ( 1TB) i kopia posektorowa

Programem DMDE

 

Wtedy mozesz walczyc dalej..

Ps ta obudowa była wentylowana ? Jak nie to lekko ugotowało dysk..

Edytowane przez Kwazor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HDD regenerator akurat jest całkiem niezły - zdarzyło mi się dzięki niemu odzyskać dane z dwóch dysków, chociaż prędki to on nie jest. IMO warto spróbować, ale warto mieć tez inne narzędzia na podorędziu do odzyskiwania partycji i MBR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michrz moze tobie się udało niestety wielu miało mniej szczęscia...

Ten program to syf totalny.

Polecam poszukac w google.. zreszta na forum juz tez przypadki mieliśmy że Degenerator "pomógł" zamazując Service Area..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dysk podpiąłem do kompa z vistą i zgrał najważniejsze dane czyli te zdjęcia kilkunastu się nie dało odczytać ale niema tragedii, przynajmniej obyło się bez zwisów kompa tylko powoli kopiował, przy okazji wyszedł błąd Win7 RC bo mój system sie zamulał poprostu jak dochodził do błędnych danych. Myślę że najlepszym wyjściem będzie posłanie dysku na gwarancję wyprodukowany 2008.09 a na stronie samsunga pisze że 36 miesięcy gwarancji od daty produkcji

 

Tak na marginesie to próbowałem go przeskanować dysk w viście w chkdsk zaznaczył 5 uszkodzonych klastrów a potem napisał że za mało wolnego miejsca :| też ciekawe bo dysk ma z 400 GB wolnego prawie :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...