Skocz do zawartości
st208

Laptop + Monitor (panorama)

Rekomendowane odpowiedzi

Do laptopa Fujitsu-Siemens Amilo Pro v2030 podłączyłem monitor 20' Samsunga (rozdzielczość 1680x1050) i niestety we właściwościach ekranu dostępne są jedynie standardowe rozdzielczości dla monitorów niepanoramicznych. Grafika to Via VN800 i sterowniki do niej nie pozwalają na ręczną zmianę rozdzielczości ekranu. Rozdzielczość 1680x1050 jest niedostępna niezależnie od tego, czy ekran w laptopie jest włączony czy nie. Próbowałem również zewnętrznych programów (PowerStrip, Resolution Set, itp.), ale żadnego efektu to nie przyniosło.

 

Orientuje się ktoś, czy istnieje jakaś inna możliwość, by ręcznie ustawić tę rodzielczość? W innych rozdzielczościach ekran jest po prostu rozciągnięty na boki, przez co rozmyty i nie nadaje się do patrzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...