Skocz do zawartości
Boxster

Zepto Znote 6625wd + 6600m Gt

Rekomendowane odpowiedzi

Parę dni temu zakupiłem okazyjnie za 700 zł laptopa Zepto Znote 6625WD. Wszystko lata jak złoto, ale już mi jest za wolno i mam chęć zmiany karty graficznej. Aktualnie na pokładzie siedzi 8600m GT (G84M) i za bardzo nie wiem, czy jest szansa przejścia na coś wyższego. Mam możliwość zakupu gf9650gt oraz gt130m, ale nie wiem, czy będą pasowały.

Czy któryś z kolegów miał do czynienia z tym sprzętem i podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8600m GT (G84M)

8600M GT to zlacze mxm2 najmocniejsza karte jaka widzialem na to zlacze (zamontowana w compalu fl90 wiec mxm2) jest 4650 jednakze szczerze nigdy nie widzialem jej nigdzie do kupienia jedyne co jest wmiare dostepne na rynku to 9600m GT ale nie spodziewaj sie ze ta karta pociagnie nowe gry w 1680x1050 (bo to chyba natywna rozdzialka tego lapka)

 

ps: w jakie gry grasz ?

Edytowane przez Yogi311

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden "spec" stwierdził, że ten mój 8600gt to integra i nic z nim już nie zrobie, chociaż mi się zawsze wydawało, że nie ma tych kart zintegrowanych z mobo.

Czyli o 9650gt i gt130m mogę zapomnieć?

 

P.S.

Aktualnie testuje to na czym karta śmiga jak złoto, czyli wszelkiej maści produkcje od Valve - HL2, CS:S, TF2. Planuje też małe testy Mass Effect, ale to już pewnie "lekko" zamuli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...