Skocz do zawartości
tomasir

Vmod do Shuttle ak31.v.3.1

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście jak go zrobić kwestia podstawowa.

No i mam jeszcze takie pytanko, bo jak walnę vmoda to po prostu standardowe napięcie będzie wyższe a ja i tak będę miał możliwości jego zwiększania jak dotychczas.

No może troszkę zamotałem.

Chodzi bym miał no chociaż z 2V na propcku.

Więc jeśli zrobię Vmoda to mam 2 na stałe czy np. mogę zmieniać tak jak dotychczas. A jeszcze czy wtedy napięcie jest dalej standardowo odczytywane z procka a ja mogę dawać aż do 2V?

No i czy konieczny jest upgrade biosa czy to nie ma znaczenia.

No i jak po zrobieniu Vmoda regulować napięcie. :? :? -jak ktoś zajarzył o co mi chodzi :? :? to proszę o pomoc..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie jak zrobilem VModa to mi napiecie standardowe z 1.75 ( mozliwosc zmian od 1.65 do 1.85) zmienilo sie na 2.00 [zalezy od rezystora] ( regulacja od 1.9 do 2.10 )

 

wszystkie programy monitorujace lacznie z biosem PC health widza teraz wyzsze napiecia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie jak zrobilem VModa to mi napiecie standardowe z 1.75 ( mozliwosc zmian od 1.65 do 1.85) zmienilo sie na 2.00 [zalezy od rezystora] ( regulacja od 1.9 do 2.10 )

 

wszystkie programy monitorujace lacznie z biosem PC health widza teraz wyzsze napiecia

A prosto takiego Vmoda zrobić?

No bo przydałoby mi sie mieć na początek zamiast 1,75 tak np. 1,9.A jak Wc złoże to byłoby idealne.Czy przez moda płyta się bardziej grzeje(tam gdzie się vmoda robi)? A jeszcze jak mam regulację v +0,275,-0,1 to i tak mi zostanie niezależnie od napięcia początkowego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy latwo ... nie wem jak na innych plytach ... u mnie trzeba bylo przylutowac 1 rezystorek do nóżek ukladu sterujacego napieciem ... jak przedtem nie wypijesz 4 piw i nie masz 80 lat to sobie poradzisz ... zakres regulacji w biosie sie nie zmieni ... a co do tego ze chcesz z 1.7 do 1.9 dobierz odpowiedni rezystor ... szczegolow poszukaj na www na stronce z vmodami twojego modelu plyty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo przydal by mi sie taki vmod.

a wiesz co trzeba zrobic?

jak wiesz to napisz a ja zrobie tego vmoda i ci powiem czy dziala.

Tu masz linka (w sumie jedynego jakiego znalazłem do vmodów tej płyty)

http://www.vr-zone.com/guides/Shuttle/AK3x/

A ktoś podobno się chwalił na forum że zrobił moda tego shuttle i miał do 2,4V(!!!)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...