Skocz do zawartości
Korleone3

Sandisk Cruzer Contour 16GB

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Kupiłem kilka dni temu pendrive Sandisk'a, a jako że reinstalowałem system wrzuciłem na niego wszystkie dane. Po reinstalce wszystko działało, pewnego razu gdy pendrive był włożony laptop przeszedł w stan hibernacji. Po wybudzeniu laptopa znikła ikona oprogramowania U3 na pulpicie, a wchodzenie poprzez Mój komputer i uruchamianie ikonki pendrive U3 System by uruchomić oprogramowanie było bezskuteczne. Tak więc wypiąłem pendrive i włożyłem go z powrotem aby U3 sam się włączył. Oprogramowanie U3 się włączyło, wpisałem hasło dostępu, pojawił się kreator instalacji programów jak przy pierwszym uruchamianiu pendriv'a, wyłączyłem go. Po czym eksploruję pendrive i widzę takie coś

post-180720-1268337182,25_thumb.jpg

Próbuję wejść w katalog i wyskakuje informacja

post-180720-1268337239,58_thumb.jpg

a menu główne oprogramowania U3 tak wygląda

post-180720-1268337404,33_thumb.jpg

 

Próbowałem odczytać dane na Linuxie jednak również ujrzałem krzaki, których nie mogłem odczytać.

Proszę o jakiekolwiek sugestie związane z odzyskaniem danych, ponieważ nigdzie indziej nie mam ich kopi zapasowej.

Pozdrawiam

Daniel

Edytowane przez Korleone3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nikt nie potrafi mi pomóc. Zastanawiam się czy usunięcie oprogramowania U3 coś pomoże, tylko nie wiem co się dzieje z danymi podczas usuwania U3, czy zostają również sformatowane czy pozostają bez naruszenia. Ktoś się może orientuje? Z drugiej strony może lepiej oddać do serwisu i nie kombinować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zrobiłem tak jak radziłeś, krzaki zniknęły jednak wraz z moimi plikami. Zostały tylko fabryczne pliki U3. Jednak moje dane są dalej na nośniku i choć przed tym zabiegiem jak i po używałem programu do odzyskiwania danych, to tylko niektóre pliki udało mi się odzyskać, przy otwieraniu innych wyskakują błędy ich uszkodzenia. Zapewne to przez te szyfrowanie sprzętowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...