Skocz do zawartości
Gość ToMko90PL

neostrada i jej tryby

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ToMko90PL

Witam. Otóż nurtuje mnie jedno pytanie. Czy neostrada posiada jakieś "tryby"? Otóż, ja mam neo 2mb, kumpel ma neo 1mb. Grając w gre Counter Strike 1.6 ma ping mniejszy od mojego o jakieś 15-20 jednostek. Nie tak dawno miał problemy z netem, zadzwonił na infolinie i babka z infolinii ponoć przełączyła go na jakiś inny tryb pracy. O co chodzi? jaki tryb? Jakie są tryby, czym się różnią. Orientuje się ktoś?

neostrada przydziela hosty wraz z ip chyba losowa lecz bierze pod uwagę tylko najbliższe hosty,,,i akurat teraz dostałem hosta z odległego od mojej miejscowości o 70km,,,,,kumpel do tej miejscowości ma 48km(zakładając że też dostał tego samego hosta), lecz tak czy siak ,,,,22km różnicy na pewno nie powinny dawać takiej różnicy tj. 15-20 ping

 

PS. nie pisać komentarzy typu abym wyłączył zbędne oprogramowanie podczas gry gdyż takiego brak, nie pisać że mam coś źle skonfigurowane gdyż tak nie jest.

PS2. do moderatora Rikki. Nie przenoś tylko nigdzie mojego tematu,,,a już na pewno nie do działu z grami ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadasz tryb interleaved z przeplotem większym niż 1/1 (fast). Jeżeli linia pozwoli i trafisz na kumatych ludzi to w przeciągu kilku minut powinieneś cieszyć się trybem fast i mniejszym pingiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadasz tryb interleaved z przeplotem większym niż 1/1 (fast). Jeżeli linia pozwoli i trafisz na kumatych ludzi to w przeciągu kilku minut powinieneś cieszyć się trybem fast i mniejszym pingiem.

 

Dziekuję!

Teraz średni ping na onet 17ms B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...