Skocz do zawartości
yuucOm

[flash/css/hrml?] Problem z Mouse Scrollem

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest możliwe włączenie scrolla myszy stronach we flashu ? Chodzi mi o to ze na obszarze gdzie zaczyna się flash chciałbym aby był obsługiwany mouse scroll i przesuwał całą stronę. Jak to zrobić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opisz dokładnie jak jest zbudowana strona i gdzie się zaczyna/kończy flash.

Przewijana zawartość jest wewnątrz flasha, czy na zewnątrz?

 

Tak, czy inaczej, da się, a w zależności od tego, co konkretnie chcesz przesuwać- albo z użyciem JS, albo bez.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wmode="transparent"

Poszukaj, jak się tego używa, bo ja, przy wstawianiu flasha przez skrypt swfobject, piszę params = {wmode: "transparent"}, albo coś w tym stylu. Raz, czy dwa umieszczałem flash wrzucając czysty <embed>, czy <object>. W tym momencie nawet nie wiem w które miejsce to jest dokładnie wstawiane.

Już myślałem, że chcesz robić coś w stylu mouse.addListener, albo .addEventListener(MouseEvent.cośtam) ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wmode="transparent"

Poszukaj, jak się tego używa, bo ja, przy wstawianiu flasha przez skrypt swfobject, piszę params = {wmode: "transparent"}, albo coś w tym stylu. Raz, czy dwa umieszczałem flash wrzucając czysty <embed>, czy <object>. W tym momencie nawet nie wiem w które miejsce to jest dokładnie wstawiane.

Już myślałem, że chcesz robić coś w stylu mouse.addListener, albo .addEventListener(MouseEvent.cośtam) ;]

 

NIe nie ;), Mousescroll eventów korzystam w oknach tekstowych.

 

Właśnie o to mi chodziło. To wmode mogę ustawić we flashu na transparent. Dam znać jak sprawdzę czy to zadziała ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...