Skocz do zawartości
Preston81

Laptop z mocna kartą graficzną

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam prosbe w doradzeniu mi przy zakupie wydajnego w grach lapka , na oku mam Lenovo IdeaPad Y550P LED,

max cena jaka chce przeznaczyc to 4000 zł , odrazu mowie ze lapek ma sluzyc do gier, ew bede go podlaczał - sporadycznie do 20" monitora

jego max rozdzialka to 1650x1080

zalezy mi na mocnej grafie jakie sa wasze propozycje :)????

jest cos lepszego niz to co podalem ???

Edytowane przez Preston81

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prosze o wiecej :) moze cos z MSI ? ponoc maja jakies fajne dla graczy , tutaj widze procek i5 w tym ktory ja typowalem jest i7 ale fakt grafa jest mocniejsza a te mobilne krapy nawet podkrecac nie mozna wiec musze miec cos naprawde mocnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy core i5 520 podczas gry nie ma szans na zapchanie proca w lapie przez mobilną kartę pokroju GT333M lub HD5650.

U mnie proc max 70% podczas gdy GT330M zatkany kompletnie.

Więc poszukaj sobie czegoś na i5 i styka zmiescisz się w 3-4k.

Tak jak poprzednik plecam tego Sonego , ma fajne kolorki 15,5 i dobre wykończenie o klawie nie wspomijając.

A jak chcesz full HD ekran to polecam tego F11 co mam w sigu.

Edytowane przez konio68

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...