Skocz do zawartości
Ajo00

Uszkodzony odbiornik myszki.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

 

Mam taki problem, odbiornik od myszki bezprzewodowej uległ uszkodzeniu i teraz mam takie pytanie czy idzie cokolwiek z tym zrobić - dokupić z innej myszki dostać nowy...

 

Nie jest teraz w stanie określić jaki to model Logitech-a (jak będę wiedział to dopisze choć wydaje mi się ze to nie ma większego znaczenia) bo mysz należy do brata, a ja chciałem dowiedzieć się coś na ten temat.

 

Trochę szkoda bo myszka jest prawie nowa, a teraz pozostaje tylko ja wyrzucić...

 

Dzięki za odpowiedź

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Mam taki problem, odbiornik od myszki bezprzewodowej uległ uszkodzeniu i teraz mam takie pytanie czy idzie cokolwiek z tym zrobić - dokupić z innej myszki dostać nowy...

 

Nie jest teraz w stanie określić jaki to model Logitech-a (jak będę wiedział to dopisze choć wydaje mi się ze to nie ma większego znaczenia) bo mysz należy do brata, a ja chciałem dowiedzieć się coś na ten temat.

 

Trochę szkoda bo myszka jest prawie nowa, a teraz pozostaje tylko ja wyrzucić...

 

Dzięki za odpowiedź

 

Pozdrawiam

 

Jezeli jest to odbiornik nano Logitecha to mozna sparowac z myszka inny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to myszka Logitech M505, a z tego co widziałem na aukcjach piszą "NANO"

 

Tylko jak byś mógł podać więcej informacji co konkretnie szukać o ile obiło Ci się o uszy z jakim innym modelem odbiornika może to zadziałać.

 

Ale mimo wszytko i tak na aukcjach nie widać z byt wiele w sprzedaży samych odbiorników...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki odbiornik bez problemu zamówisz u Logitecha .... Wejdź na strone, wyślij do nich maila, podaj model myszy , numer S/N , P/N i Ci za free przyślą... Kiedyś zamawiałem taki odbiornik do innego Produktu Logitecha-a i nie było problemów podobnie jak ślizgacze i inne część podlegające ''wymianie''.

 

Pozdrawiam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to myszka Logitech M505, a z tego co widziałem na aukcjach piszą "NANO"

 

Tylko jak byś mógł podać więcej informacji co konkretnie szukać o ile obiło Ci się o uszy z jakim innym modelem odbiornika może to zadziałać.

 

Ale mimo wszytko i tak na aukcjach nie widać z byt wiele w sprzedaży samych odbiorników...

 

Na stronie Logitecha jest opis procedury powiazania myszki z nowym/innym odbiornikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisze żeby dociągnąć temat do końca.

Kontaktowałem się z polskim odziałem Logitech-a e-mailem odpisali mi że taki odbiornik mogę kopić za pośrednictwem zagranicznej strony logitech-a która odsyłała do sklepu.

Sklep Logitech EU

Ale tak mało wiedzą w tym polskim oddziale ze nawet nie powiedzieli o tym ze dany produkt jak na razie jest nie dostępny, owszem widnieje na nim cena 10€ (co po sprawdzeniu w raz kosztami wysyłki wychodzi tyle co nowa myszka) ale nie ma ikonki dodani do koszyka jak na innych produktach, jedynie tylko obserwuj/i informuj mnie po przez e-mail.

 

Także tyle w tym temacie. Jak komuś padnie odbiornik w inny sposób niż uznaje to gwarancja, to możemy jedynie myszkę odłożyć jako eksponat :(

Edytowane przez Ajo00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...