Skocz do zawartości
lopik_

Czy Teac upada ??????

Rekomendowane odpowiedzi

Rocky, słuchaj zmien se podpis bo krętów niktnie lubi, a jeśli już kręcisz to rób to dobrze i na przyszłośc poszukaj specyfikacji podzespołow które sobie pakujesz do podpisu, bo na k7vza ddr napewno nie wstawisz!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie do wczoraj byłem "szczęśliwym posiadaczem" cdrw Teac W540E. Podczas nagrywania płyty napęd zwiększył obroty do granic wywalenia komputera! wyłączyłem szybko komputer. Komputer się wyłączył a TEAC NIE! (nadal wył). No to wyciągnąłem kabelek z kompa. Gwarancja się skończyła a ja nie mogę znaleźć żadnego serwisu TEAC!!!!!!!!! NAWET STRONA JEST PO NIEMIECKU!!!!

POMOCY POMOCY znowu wywalić tyle kasy to porażka

Jeśli ktoś zna serwis to dajcie znać SFAWHITECROW@WP.PL

 

Po rozkręceniu napędu nic nie widać oprócz jakby pękniętej soczewki od lasera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rocky, słuchaj zmien se podpis bo krętów niktnie lubi, a jeśli już kręcisz to rób to dobrze i na przyszłośc poszukaj specyfikacji podzespołow które sobie pakujesz do podpisu, bo na k7vza ddr napewno nie wstawisz!!!

a wyzsze revision??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nagrywarka TEAC 52 prawie niczym nie rózni sie od ASUSA 52 .. chcoiaz jest od niego minimalnie epsza .. wiec jednak teac pilnuje :)

Pozatym mozna ja traktowac jako OEM asusa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to prawda że napędy Teac padły z jakością a wygrywają Lite-On-y i że Teac-i mają w środku podzespoły BNC ????

wedlug mnie, a co nie ktorzy tez tak mysla najlepsze Teac-y bylo do predkosci x40 to sie dotyczy cdromow jak i nagrywarek reszta powyzej tej predkosci jest juz troche mniej dopracowana. Wiadomo ze napedy innych firm w porownaniu do Teac'a byly duzo tansze, Teac redukujac koszty produkcji zaczol produkowac z gorszych podzespolow i to sie niestety odbilo troche na jakosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie gorszej jakosci nowych TEAC'ow , to slyszalem (niesprawdzone ale dosc wiarygdne) ze zaoszczedzili na optyce i soczewki juz nie sa szklane tylko plastikowe jak w innych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...