Skocz do zawartości
luckystrike1979

Eyefinity na 3 różnych monitorach

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Sytuacja wygląda tak :

 

ASUS EAH5870 którego dziś wsadzę do kompa posiada 3 złącza : ( tylko 1 DVI )

 

- DVI

 

- HDMI

 

- Display Port

 

Teraz tak ; mam 3 monitory , 26" , 24" i 17" . Oprócz 17tki posiadają HDMI, DVI itd. Wobec tego 17tkę muszę podłączyć przez DVI , pozostałe dwa przez HDMI oraz przez przejściówkę Display Port - HDMI ( której pewnie z kartą nie znajdę ).

 

Czy ktoś z Was przerabiał podobny temat ?

 

Jak wygląda obsługa różnych monitorów a więc i różnych roździałek ? Max 17tki to 1280x1024 .

 

Domyślam się, ze pulpit rozszerzony przejdzie i uda mi się ustawić natywne roździelczości każdego z monitorów, ale jak wygląda sprawa z grami ?

 

Pozdrawiam

 

Luckystrike

Edytowane przez luckystrike1979

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Sytuacja wygląda tak :

 

ASUS EAH5870 którego dziś wsadzę do kompa posiada 3 złącza : ( tylko 1 DVI )

 

- DVI

 

- HDMI

 

- Display Port

 

Teraz tak ; mam 3 monitory , 26" , 24" i 17" . Oprócz 17tki posiadają HDMI, DVI itd. Wobec tego 17tkę muszę podłączyć przez DVI , pozostałe dwa przez HDMI oraz przez przejściówkę Display Port - HDMI ( której pewnie z kartą nie znajdę ).

 

Czy ktoś z Was przerabiał podobny temat ?

 

Jak wygląda obsługa różnych monitorów a więc i różnych roździałek ? Max 17tki to 1280x1024 .

 

Domyślam się, ze pulpit rozszerzony przejdzie i uda mi się ustawić natywne roździelczości każdego z monitorów, ale jak wygląda sprawa z grami ?

 

Pozdrawiam

 

Luckystrike

 

No wlasnie nie. Musza miec ta sama rozdzielczosc, jesli chcesz je polaczyc w grupe.

 

A przejsciowki nie znajdziesz w pudelku, bo kosztuje 300zl. Musi byc aktywna, tzn z dodatkowym zasilaniem. Dell sprzedaje takie po 99$. Inna dzialac nie bedzie.

Edytowane przez shoxeh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...