Skocz do zawartości
tyr1

upgrade staruszka,

Rekomendowane odpowiedzi

Po wielu przemyśleniach będzie zmiana płyty, pamięci, karty graficznej i ptocka do kupie też jakiś 1TB dysk

płyta-M4A89GTD PRO

karta graficzna-Radeon 5850 Asus 1GB 2xDVI&DP (PCI-E) lub Radeon 5850 Asus 1GB 2xDVI&DP (PCI-E) Direct CU czy warto dołożyć 400zł do 5870

pamięci-i nie wiem co z pamięciami czy zostawić te co mam i dokupic taki sam zestaw czy DDR3

procek-AMD Phenom II X2 555 BOX Black Edition na tym procku podobno można odblokować pozostałe 2 rdzenie

dysk-Samsung SpinPoint F3 1 TB (SATA II, 32MB cache, NCQ) lub WD Caviar Black 1TB WD1001FALS 32MB cache SATA-I

 

czekam na waszą ocenę i ewentalnie może jakieś inne części były by lepsze od tych co podałem no i jakie pamięci. A co do pamięci to lista opsługiwanych taktowań (przez płyte główną) pamięci jest od 1066-1800MHz a w opisie specyfikacji jest tylko coś takiego Pamięć 4 x DIMM, Maks. 16 GB, DDR3 2000(O.C.)/1333/1066 ECC,Non-ECC,niebuforowana czy to znaczy że 1600 lub 1800MHz też będą chodzić

Dzięki za odpowieć

Edytowane przez tyr1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za pomoc

karte kupię -Radeon 5850 Asus 1GB 2xDVI&DP (PCI-E) Direct CU

procek-AMD Phenom II Quad-Core 955 BOX Black Edition

pamięci-dokupie jeszcze 2x1GB

dysk-samsunga (u mnie dysk pracuje pionowo)

płyta-Asus M4A89GTD PRO

i będzie git

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...