Skocz do zawartości
hardcano

uzywanie laptopa bez baterii a przepiecia

Rekomendowane odpowiedzi

pytanie moze sie wydawac troche glupie ale swego czasu gdy kupilem laptopa uslyszalem ze lepiej uzywac go z padnieta bateria niz bez niej bo wszystkie przepiecia ida na nia a nie na plyte glowna - czy to ma jakis sens?

mam G4 z padnieta bateria ktora troche wazy - chcialbym ja wyjac i uzywac G4 bez niej - co sadzicie?

mam tez toshibe i tam producent napisal ze jak sie ponad miesiacuzywa lapka jako stacjonarki to wyjac baterie bo padnie - co jest oczywiste. Pytanie tylko jak sie to odnosi do przebiec a nie zywotnosci baterii

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bzdury , przepiecia czy inne skoki napiec w sieci ida najpierw na zasilacz pozniej na uklad ladujacy baterie w laptopie

 

mozesz spokojnie uzywac bez baterii

 

sam tak kozystalem w starutkim dellu c600 , ktory przez 4 lata nie widzial nigdy baterii ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ze 4 lata dzialal...to zalezy jaka masz siec w domu ;) moze fart :P

tak to jest jak koles w sklepie ciach!ly opowiada ;)

mam G4 i bateria z pol kilo wazy wiec po co mam ja nosic jak laptop pokazuje .... "brak baterii" tak zajechana ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bzdury , spokojnie używaj bez baterii :)

Jak laptop robi za stacjonarkę to właśnie wskazane jest nawet wyjęcie baterii co przedłuża jej życie.

A wszystkie śmieci z sieci łapie zasilacz , a jak piorun walnie w sieć to i tak nic nie pomoże że będzie bateria w laptopie co najwyżej tylko wysadzi ją w powietrze a układ zasilania w laptopie i tak odejdzie do krainy wiecznych łowów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...