Skocz do zawartości
jakubat

Brak natywnej rozdzielczości monitora

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam nietypowy problem z moim monitorem. Jego przekątna to 19" a rozdzielczość nominalna wynosi 1400x900. Pewnego razu po powrocie do domu, zniknęła mi natywna rozdzielczość - mogłem wybrać tylko niższe i wyższe?! Załączyłem zrzut ekranu przedstawiający opisywany przeze mnie problem. Nie było by problemu ze stosowaniem niższej rozdzielczości, ale pracuję w programach CAD i muszę rozróżniać okręgi i elipse ;)

 

Dołączona grafika

 

Przeinstalowałem steroniki, uaktualniłem do najnowszej wersji, odinstalowywałem (z kompletnym czyszczeniem pozostałości) i instalowałem je ponownie. Żaden z pozyższych zabiegów nie odblokował pożądanego 1400x900.

 

Czy jest możliwość wymuszenia okreśłonej rozdzielczośći? Posiadam zintegrowaną kartę graficzną Radeon HD4200, monitor ASUS VW192S, prację na Windows 7 HP ze wszystkimi aktualizacjami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrób przywracanie systemu jeszcze do stanu 1-2 dni przed wystąpieniem problemu.

 

Niestety nie mam takiej możliwości ponieważ sytuacją zdarzyła się jakiś czas temu. Na codzień pracuję na innym komputerze i dopiero teraz postanowiłem naprawić ten opisywany wyżej. Generalnie rozwiązanie bardzo dobre, ale nie w moim przypadku :) Edytowane przez jakubat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrob to samo: [solved] Not Able To Set Native Resolution On Samsung Monitor | Samsung Optimum Resolution Option Missing

 

Swoja droga zacznij uzywac wyszukiwarki przed napisaniem na forum:

native resolution missing - Szukaj w Google

Jak widac nie Ty jeden miales taki problem.

Edytowane przez Kolobos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...