Skocz do zawartości
Rolex

Blackbird Mod By Rolex

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, tym razem pod młotek idzie ModeCom C707 Black mam nadzieję, że tym razem dotrwam do końca. Zdjęcia, i opis poniżej przedstawiają postęp prac jak i trochę stylistykę. Co do samego wyglądu to planuje zaczerpnąć trochę z produktów NZXT i AMD/ATI (nie jestem "fanboyem"). Postaram się wstawiać więcej zdjęć niż się rozpisywać.:]

 

Aktualny stan projektu (plus = zrobione; minus = w planach; plus/minus = w trakcie) :

 

+ obniżeni całej konstrukcji o ok 9 cm

+ szyna na dysk;

+ usztywnienie mocowania mobo;

+ otwór na wentylator zasilacza;

+ malowanie konstrukcji;

+ mocowanie zasilacza;

+ redukcja okablowania w zasilaczu;

+/- wykonanie paneli (przód, góra i boki);

- sekcja chłodzenia procesora (tuba + wentylator 120mm);

- okablowanie obudowy;

- wszystko inne;

 

 

19.07.2010r.

Wstawiam zdjęcia tak jak mówiłem. :]

foto 1

foto 2

foto 3

foto 4

foto 5

foto 6

 

20.07.2010r.

Wczoraj na konstrukcję nałożyłem drugą, ostatnią, warstwę lakieru, a dziś dokonałem poprawek w niektórych miejscach i powoli biorę się za kolejny punkt z listy. Jutro kolejne foto. :)

 

 

21.07.2010r.

Kolejna porcja zdjęć, obecnie zabieram się za panele i zrobienie przedłużki jednego kabla. Okablowanie widoczne na zdjęciu i ułożenie zasilacza nie jest pomyłką :). Kolejny update jutro.

LINK DO ZDJĘĆ

 

 

27.07.2010r.

Ostatnie kilka dni spędziłem na dopieszczaniu małych rzeczy, dzięki temu szkielet uważam za ukończony. Co zostało zrobione: malowanie "śledzi"; porządek z kablami; modyfikacja zasilacza a raczej samej wtyczki zasilającej ( wyprowadzenie kabli do gniazdka, znajduje się na innej ściance zasilacza); złożenie wszystkiego do kupy i ponowna próba O/C z czystym systemem. Na koniec pomalowałem myszkę na czarno, wcześniej moja E5 z tesco była pomarańczowa ;/ Reszta prac niebawem:]

Edytowane przez Rolex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co nie ma zbytnio czego oceniać. Czekam na zdjęcia po zakończonym malowaniu (ostatnia warstwa to też czarny mat, jak mniemam? :)).

 

Przód, góra i boki to będzie jedynie skrócenie seryjnych, czy coś więcej? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie pracuje nad nazwą dla projektu, dlatego też temat może być trochę mylący. Wszystkie panele będą wykonane od podstaw, a jeżeli użyje oryginalnych to będą to boczne i to po bardzo mocnych przeróbkach. Właściwie efekt końcowy nie będzie miał zbyt wiele wspólnego z fabryką. Foto będzie jutro wieczorem, to może jeszcze zdążę zrobić gniazdo na zasilacz. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby nie skończyło się na kolejnym porzuconym w połowie pracy projektem jak np. niedawny "terminator mod". Macie dzieciaki wakacje więc i pole do popisu, czekamy na rezultaty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malowanie ładnie zrobione, podoba mi się ;) Czekam jeszcze na zdjęcia paneli - mam nadzieję, że nie zawiedziesz ;]

 

Do piątku powinienem wykonać przenajmniej jeden panel, ale zobaczymy co z tego wyjdzie. A na razie wrzucam małą podpowiedź odnośnie wyglądu budy :]

 

foto1

foto2

foto3

Edytowane przez Rolex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...