Skocz do zawartości
MakaKam

Problem z ustawieniami RGB pixel format

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie nie wiem czy ktos zauwazyl ale jest problem z ustawieniami Dynamic Range. Przy zmianie z limited na full i odwrotnie nie zachodzi zadna zmiana. Ten problem dotyczy radeonow z serii 5xxx ale jesli ktos kto ma 4xxx sprawdzi to niech da znac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

U mnie działa, zarówno w BsPlayer PRO (internal renderer overlay) jak i w PowerDVD (EVR). Wyłączenie tej opcji ustawia pełny zakres.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie działa, zarówno w BsPlayer PRO (internal renderer overlay) jak i w PowerDVD (EVR). Wyłączenie tej opcji ustawia pełny zakres.

 

A przy zmianie tej opcji w CCC? bo z tego co rozumiem to zmiana w bsplayer i powerdvd powoduje u Ciebie zmiany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Eeee, nie. Nie ma w tych playerach takiej opcji, mówiłem o zmianie w panelu ATI, i ta działa.

 

 

Jak coś to dodam od razu, że system to Vista x64, a stery to 10.5 WHQL (ale i na wcześniejszych działało).

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Mam HDMI<->HDMI do TV, miałem też tak samo do amplitunera, a jeszcze wcześniej DVI<->HDMI do TV. We wszystkich przypadkach działało.

 

Nie podałeś najistotniejszego - jakiego softu używasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze na biezaco czyli obecnie Cat 10.7 ze strony ATI pod Win 7. Spotkalem sie z paroma osobami na oficjalnym forum ATI ktore maja ten sam problem ale poki co nie wiadomo o co chodzi.

Edytowane przez MakaKam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...