Skocz do zawartości
pcmax

Pompka niezatapialna z rezerwuarem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od dłuższego czasu nie jestem w temacie. Mam obecnie pompkę Aquabee UP1000 - bardzo dobra pompka tylko niestety jest zatapialna, a ja poszukuje obecnie pompki niezatapialnej, albo od zaraz z rezerwuarkiem wyrównawczym, gdyż chciałbym to zmieścić w obudowie (właśnie jaką obudowę polecacie za ok 150zł). Obecnie mam duży rezerwuar na zewnątrz i troszkę miejsca zajmuje, a nie jest mi to obecnie na rękę więc chciałbym pozbyć się zewnętrznego rezerwuaru. Obecnie zależy mi na chłodzeniu WC na samo CPU, ale w przyszłości, może dojdzie GPU oraz HDD (ale to odległa przyszłość). Jaką pompkę z rezerwuarkiem polecicie za mniej więcej 150zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne, ale kurcze szkoda, że na 230V.

Zapomniałem, że chcę coś na 12V, gdyż mam zamiar podłączyć to pod kompa, a nie za każdym razem bawić się listwą.

Alphacool AGB-Eheim 600 Station II 12V - kosztuje 210zł plus koszt przesyłki. Ktoś coś o tym wie?

Edytowane przez pcmax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tej pompki co proponujesz trzeba i tak kupić rezerwuar więc na jedno wychodzi. Ta pompka kosztuje 210zł, a kiedyś podobno 400zł. MOże ją jednak zakupie, tylko pytanie czy warto wydawać 210zł po to, aby nie mieć rezerwuaru na zewnątrz?

Chłodnice mam taką: AUDI 80 B4 1,9TDi / 1,6i 2,0E CHŁODNICA WODY NOWA (1156560570) - motoAllegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie znalazłeś cene 210zl ale w angeli jest 99zl.

Ale z racji chłodnicy Coolriver nie da sobie rady.

To może wykorzystasz stara pompkę i zapakujesz ją w jakiś pojemnik coś w stylu cpc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alphacool AGB-Eheim 600 Station II 12V kosztuje 210zł. A co do aplikacji w małym rezerwuarze obecnej pompki mija się troszkę wmoim myśleniu z celem, gdyż planuję mieć pompkę na 12V, a nie na 230v (brak kombinacji z włączaniem). Ktoś może jest chętny na pompkę Aquabee UP1000?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...