Skocz do zawartości
errorPL

Komputer do 700-800zł.

Rekomendowane odpowiedzi

A jak to sprawdzić? Słyszałem że rev. C3 lepiej się kręci... Jeśli to prawda to jakie sa rożnice w O/C pomiędzy C3 i nie C3?

@EDIT

Już wiem jak to sprawdzić... ten x4 945 to C2

Edytowane przez errorPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam ok. 800zł na komputer. Najlepiej żeby był jak najtańszy. Ma być do grania, na średnich detalach (wysokie oczywiście też mogą być ^^) (Chcę zeby poszły: GTA IV, Dirt 2, GRID , BFBC2 i w szczególności - Mafia II). Chcę kupic: Procesor (AM2/AM2+/AM3 albo LGA755), MoBo (pewnie z integrą - wątpie żeby w tej cenie zmieściła się GPU...), zasilacz, dysk (samsung F3), RAM (2GB). Komputer może być z allegro, części mogą być używane. Z góry dzięki! :]

@EDIT Budę i napęd mam. Obudowa ma 7 latek, ale myślę że wszystko się zmieści (ModeCom Feeling)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie... Jakoś by się wytrzymało jeszcze na 80 GB (Tylko czy się go podłączy? dysk to Maxtor 6Y080P0) :) Oczywiście grafikę (np. HD4670) dołoży się później, integra to tak na przeczekanie :P Co proponujesz?

Edytowane przez errorPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamięć DDR3 Goodram 2GB PC1333 CL9 - DDR3 - ram.net.pl

Zasilacz do obudowy Seasonic SS-400ET 400W OEM - Zasilacze do obudów - ram.net.pl

 

Płyte można kupic np. , ale z lepszym procem może być średnio z oc.

Proc zależy ile kasy Ci zostanie, AII X2 240, AII X3 lub dołożyć do PII X2 550.

 

 

HD4670 nie warto, lepiej kupić używkę 88GT/HD4850.

Edytowane przez andrew777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, a czy podłączy się ten dysk do tej płyty (o ile się nie myle to ATA)? I czy tego athlona X2(ew. X3) podkręci się na tej płycie do ok. 3,6/3,8?

 

@EDIT

Czy taki zestawik jest dobry?

Zasilacz do obudowy Seasonic SS-400ET 400W OEM

114,97zł

Pamięć DDR3 Goodram 2GB PC1333 CL9

142,99zł

Płyta główna Asrock N68C-S UCC Bulk Socket AM3

136,44zł

Procesor AMD Athlon II X3 435 BOX (AM3) (95W/45NM)/Procesor AMD Athlon II X2 240 BOX (AM3) (65W,45NM)

297,99zł/213,99zł

Razem: 692,39zł/608,39zł ram.net.pl

 

Czy ta płyta jest dobra i czy pozwoli na dobre O/C i odblokowanie rdzeni? (w przyszłości jakiś zalman performa, tak do 3,8 GhZ)? No i czy mój dysk (Maxtor 6Y080P0) podłączy się pod tą płytę? (O ile się nie myle to ATA)

@EDIT

Eee.. No nie wiem... Ta płyta jest w formacie mATX... :/ Czym się różni mATX od zwykłej oprócz wymiarów? Pewnie mniejszymi możliwościami rozbudowy? Proszę o odpowiedź :)

__________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

Sorry za Double Post, ale czy ta integra na płycie nie jest za słaba? Na HD4200 (również integra) kolesie Na YouTubie grali na minimum w MW2, BC2, DiRT2 a nawet GTA IV. Czy ta płyta - Płyta główna Asrock M3A785GM-LE/128M Socket AM3 225,00zł - nie będzie lepsza? Posiada HD4200... Ale również jest w formacie mATX. Ktoś mi w końcu wyjaśni o co w tym chodzi? I jak ta płyta sprawuje się w O/C?

Edytowane przez andrew777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ale może byś się wypowiedział czy ta płyta jest ok i jaka jest różnica między mATX a ATX oprócz rozmiarów ? :P I BC2 to tylko taki przykład, i tak nie mam go :) Mam MW2 i to mi wystarczy.

@EDIT

A może jakieś rozwiązanie na LGA 775 z używanych części?

Edytowane przez errorPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie lepiej trochę dołożyć do np. M3A785GMH.

Różnią się rozmiarami wiec ilością złącz PCI/PCI-E. Czasami przy dłuższych kartach niektóre złącza SATA mogą zostać zasłonięte, ale to nie jest wielki problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat raczej do zamknięcia, najprawdopodobniej wezmę używane części i złożę zestawik na LGA775 ("przyszłościowość" mam w d***, na Athlonie XP siedzę juz 7 lat... Zresztą, na LGA775 też można quada włożyć...)

http://allegro.pl/it..._9600gt_gs.html

http://allegro.pl/it..._0_ghz_box.html

http://allegro.pl/it...a_7_1_ddr2.html

http://allegro.pl/it...fvat_sklep.html

http://www.ram.net.p...oducts_id=73917

 

Popraw linki.

Edytowane przez andrew777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie kupilem. Tym razem kupie na 100% bo na gwiazdke :). A wiec : mam max 750 zl, posiadam obudowe,dysk,naped. Zlozylem cos takiego :

Procesor AMD Athlon II X3 445,

socket AM3, 3,1 GHz, BOX

(ADX445WFGMBOX) 248,00

Płyta główna ASRock 880GM-LE

228,00

Pamięć Good Ram DDR3 2048MB

PC1333 CL9 (GR1333D364L9/2G)

99,00

Zasilacz SeaSonic

SS400ET80+OEM 141.00

Suma 716,00 /morele.net/

Dobry zestaw? Prosze o opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...