Skocz do zawartości
mb_asasello

Jaka kamera cyfrowa Full HD?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów, od jakiegoś czasu wertuję tematy nt. kamer cyfrowych i szczerze mówiąc zupełnie się już pogubiłem. Rynek jest zasypany różnymi propozycjami, dlatego prosiłbym o pomoc w wyborze. Może poniżej opiszę do czego chciałbym używać kamery i bardzo bym prosił o pomoc osób, które "siedzą" w temacie.

 

Więc po kolei:

1. Zastosowanie: całkowicie amatorskie, filmowanie dzieci, może jakiś imprez rodzinnych, ew. wakacji, ale też głównie pod kątem dzieci. Samą dokumentację zwiedzania, etc. wolę mieć na zdjęciach.

 

2. Format: zdecydowanie chciałbym kupić kamerę Full HD.

 

3. Co do producentów wolałbym ogranicznyć się do Sony, Panasonic, Canon.

 

4. Nośnik: tu mam już zupełna zagwostkę, ale szczerze mówiąc jestem otwarty na wszystko, może w tej kolejności: kasetki miniHDV (najchętniej) --> karty pamięci (nie wiem jak tu jest z transferem - czy obsłuży fullHD i pojemnościami, np. na ile wystarczy taka karta np. 32GB?)--> HDD (jakoś nie ufam dyskom w urządzeniach tak mobilnych)

 

5. Inne: dobrze, gdyby miała: wizjer, stabilizację obrazu, możliwie dużą matrycę

 

Czy są jakieś modele, które moglibyście mi polecić i odpowiadałyby w/w kryteriom?

 

Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...