Skocz do zawartości
dbexxi

Zacinająca sie myszka.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam mały, trochę denerwujący problem z myszą, a dokładnie co jakiś czas (co 1,2 minuty) zawiesza się, po prostu przestaje pracować. Nie wiem czym to jest spowodowane. Trochę to denerwuje i jednak przeszkadza, na przykład jak gram, i chce kogoś zabić to nie idzie, bo nie mogę się przekręcić. Pracuje na Windowsie 7, mysz jest firmy Esperanza, optyczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do tematu, mam podobny problem.

 

Myszka pracuje normalnie po włączeniu komputera. Jednak gdy działa dużo programów, są pobierane jakieś pliki zaczyna 'przerywać' jakby na chwilę traciła zasięg.

 

Mysz ma kilka lat, jest to VX Revolution od Logitecha. Chciałem kupować nową, inną, ale nagle mam dylemat bo w komentarzach tej nowej (Vx nano) przeczytałem taką rzecz

 

podczas 100% uzycia czasu procesora przez jakis inny proces myszka pracuje w sposob przerywany, tak jakby gubila na chwile sygnal z odbiornika ktory jest blisko.

 

czyli dokladnie to, co u mnie.

 

Dodam, że przez parę lat takiego problemu nie było. Czym to może być spowodowane i czy wymieniać myszkę, czy się wstrzymać, może są programy które przetestują jej sprawność?

Edytowane przez FoX 13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo znów. Miałem długi czas spokój aż do: a)aktualizacji softu b)wymiany karty graficznej. W tym samym dniu obie czynności i problemy wróciły.

 

Ale może Wam pomóc mój wcześniejszy sposób. Znajdźcie haczyk "ustawienia systemu operacyjnego" gdzieś w sekcji kontroli myszy, tam gdzie ilość przewinięć rolki oraz czułość. Mnie pomogło kiedyś na długi czas. Niestety jak napisałem, znów mi się porypało i ten sposób już mi nie pomaga :-( Muszę spróbować chyba czystego OSu i starego SetPointa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...