Skocz do zawartości
FritiNS

Pomoc w wybraniu karty

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Brat chce wymienić grafike w kompie na taką , aby gierki takie jak Fifa 10(11 za niedługo) i coś z nowszych na minimum śmigało w miare super :

 

Konfig:

- Płyta: Gigabyte GA M55S - S3 Rev 1.0

- Procek: AMD Athlon X2 6000 + 2x 3.1

- Ram: 2x 2GB Geil 800 Dual

- Grafa: Gigabyte GF 7600 GT Zalman ( do wymiany )

- Zasilacz: Chiftek 400W

 

Bardzo proszę o podanie modeli kart w cenie do 350 zł (max 400).

 

Dziekuję i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Chciał bym zakupic karte GTX 460 tylko naprawde nie wiem jaki model wybrac.

Mam do wydania max 650 zł. Zależy mi aby karta byla cicha. Gram w rozdzialce 1900x1080

 

Konfig kompa :

C2D e7600 + zalman performa

Asus P5Q SE/R

2 x 2 GB Patriot Viper

Zasilacz Crosair 400W ( czekam na odp od sklepu ram net pl w sprawie reklamacji bo mi zasilacz kompa resetowal ale nie odpisuja i nie idzie sie dodzwonic) - narazie jade na Modecom 500W

 

Czytalem troszke komentow i nie wiem co wybrac. Prosze o podanie jakiej firmy i jaka wersje najlepiej i czy komp nie bedzie zwalnial grafiki .

 

Bardzo dziekuje za pomoc

Edytowane przez FritiNS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znajac zycie zanim kupisz i tak wyjdzie nowa seria radków...może warto poczekać?a nóz widelec ceny spadną i kupisz taniej mocniejszy egzemplarz?co do wariantów popatrz na testy w necie...pclab ma troche, guru3d...

 

nie wiem tylko czy ten korsarz starczy pod 460, pewnie styknie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech chyba was coś pokręciło....

 

 

GDZIE TAKA KARTA DO TAKIEGO PROCESORA? Athlony X2 (pierwsze) były słabe już w porównaniu z pierwszymi core 2 duo... nawet HD 4850 będzie ograniczany przez tego athlona, nic więcej się nie opłaca wkładać. Jak chcesz mieć energooszczędnej, dx11, 40nm i inne bajery to weź HD 5750.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konfig kompa :

C2D e7600 + zalman performa

Asus P5Q SE/R

2 x 2 GB Patriot Viper

Zasilacz Crosair 400W ( czekam na odp od sklepu ram net pl w sprawie reklamacji bo mi zasilacz kompa resetowal ale nie odpisuja i nie idzie sie dodzwonic) - narazie jade na Modecom 500W

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Potrzebuje porady. Mam częsci Asusa taniej od znajomego. Bardzo bym prosił o złożenie jakiegoś mocnego 4 rdzeniowca od AMD - płyta i grafa od firmy Asus.

 

Wszystko będzie ciągnoł Chiftec 560W

 

Zależy mi na jak najbardziej cichym zestawie - będzie on tylko i wyłącznie do gier CoD BO Multi , Fifa 11 Online , BFBC2 Multi i inne nowości

Proszę o oferty ze sklepu esc.pl ( będę miał porównanie ile taniej wyjdzie i co mogę zakupić mocniejszego )

 

Bardzo dziękuje za odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie konstrukcje niereferencyjne jak PowerColor, ale ogólnie to lipny pomysł bo:

Często za kilka zł więcej jest GTX 470 SOC i zależnie od preferencji może być lepszym wyborem.

I tak te 6870 bywają drogie, niestety taka teraz specyfika rynku.

Jutro czy pojutrze powinna być premiera 6950 i ceny powinny zlecieć etc, a potem 6970 bodajze tydzien po.

Podaj swoja konfiguracje bo okaze sie ze szukasz cichutkiej karty a masz bude za 3,50 zł i standardowe BOX'owe chłodzenie na procesorze etc :P

 

Ps. Spanie przy jakichkolwiek urządzeniach elektrycznych nie jest mądrym pomysłem, zwłaszcza dla młodego człowieka, który pewnie i tak się w życiu natrzyma różnych gówien emitujących fale, promieniowanie itp przy głowie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Specyfikacja:

 

PII x4 955 be rev c3 + zalman performa

asrock extreme3 770

goodram 1333 2 x 2 gb

seasonic 520w

silentium pc 800

 

 

do tego szukam cichej i wydajnej grafy myslalem tez o msi gtx460 cyclone 1024

 

rozdzialka 1920x1080

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanko chcial bym wyciszyc bratu GTS250 od Gigabyte bo chodzi jak suszarka i ktore chlodzenie bedzie cichsze i wydajniejsze ( wrecz nieslyszalne)

 

Xigmatek Bifrost VD1065 VGA-Cooler - Blackline Edition czy moze Revoltec VGA Cooler Graphic Freezer Pro

 

Bardzo prosze o szybka odpowiedz poniewaz chcial bym zamowic ktorys z prodoktow w sklepie cooling.pl jeszcze dzis.

 

 

Dziekuje za odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie

 

Poszukuje 2x wentylator na top obudowy SilentiumPC Gladius 800 WM - wchodza tam chyba 120 zalezy mi na jak najbardziej cichych wentylach cena do 50 zl za sztuke ( bardzo prosze o linki do sklepu cooling.pl

 

I jeszcze 2 pytanka : przejscowki na 3 pin do wentyli jak zakupie to byle jakie czy jakis voltaz ma byc zachowany ( moze byc cos takiego :

- Cooling.pl : Phobya rozgałęziacz 3pin na 9x 3pin 60cm [PH089] - 29.90PLN

- Cooling.pl : SilentiumPC MultiConnector 4pin/4x3pin [sPC047] - 7.00PLN

 

ktore beda lepsze?

 

Drugie pytanko to : przy podkreceniu procka u brata z fbs 266 na 300 , resetuje komp i wyskakuje overclock failed co zrobic aby mozna bylo podkrecac poprawnie procka ( ma tam e7600 + asus p5q se/r

 

 

dziekuje za odp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy zestawik :

 

Proc: AMD x4 955 BE rev C3 ( chlodzenie zalman performa jest )

Płyta: Gigabyte GA -990XA-UD3 ( bedzie dobra? )

Ram : Prosze o podanie jakiegos duala 2 x 4 gb

Grafika : Tutaj AMD 6850 lub 6950 ( chyba ze 5870 jeszcze cos wart) + jakas wasza inna propozycja

Prosze o podanie dobrego napedu pod sata

Wszystko na zasilce seasonic 520W mam nadzieje ze styknie ( jak wyjdzie buldozer proc zmienie na jakies 4 jajka z Bdz)

 

 

Jak oceniacie zestawik , dajcie propozycje ram i grafy bo chce zamowic all ( zestaw glownie do BF3 + fifa 11/12 + WoW no i programy do kosztorysowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...