Skocz do zawartości
Esper

Microsoft wireless 800

Rekomendowane odpowiedzi

Coś ciekawego, tani zestaw od niczego sobie producenta. Tak się składa, że kupiłem, i od dobrej godziny testuję... To mój pierwszy zestaw na radiu 2.4 do tej pory miałem tylko myszkę na BT też od microsoftu, z nią nie było żadnych problemów. A tutaj :/ Myszka co chwila dostaje takiego spowolnienia, że pokaz slajdów to za dużo powiedziane :/ po chwili jej mija i jest w porządku na moje potrzeby. A po chwili znów świruje. Do zestawy oczywiście nie było sterowników czy czegoś w tym rodzaju, windows update niczego nowego nie znalazł... Zastanawiam się czy już iść oddawać czy może jednak można to jakoś naprostować???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, że mieszkam w bloku, więc pewnie nie jeden sąsiad ma coś na 2.4 router mam też u siebie. ale jest dobrych kilka m za ścianą. Ogólnie świra idzie złapać, nigdzie nic o tym nie ma :)

 

Uwaga, z problemem spotkałem się nie tylko ja :) Dziś dostałem pm na forum, rozwiązaniem w obu przypadkach okazało się wpięcie odbiornika w inny port USB :/

 

Dla innych odpowiedź może się kryć tutaj: http://support.microsoft.com/kb/321122/pl

Edytowane przez Esper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...