Skocz do zawartości
Gość Patryk_

Zestaw komputerowy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chciał bym się poradzic Was w sprawie kupna nowego komputera.

Kwota jaką dysponuje to ok 2800-2900 zł ,a komputer głównie przeznaczony będzie do gier.

Kwota ma być przeznaczona na sam komputer bez monitora. Rozglądając się po internecie złożyłem sobie taki oto zestaw:

 

Procesor Intel Core i5 760 2,80 GHz BOX

płyta główna DFI LanParty DK P55 DDR3

grafika Gainward GeForce GTX 460 768MB

pamięci GoodRam DDR3 2x 2GB 1333MHz CL9

dysk Samsung SpinPoint F3 500 GB (SATA II, 16MB cache, NCQ)

obudowa CoolerMaster Elite 333 Black-Silver - bez zasilacza

zasilacz OCZ ModXstream PRO 500W

napęd Samsung DVD+/-RW SH-S223L/BEBE LightScribe bulk black (Serial ATA, bez oprogr.)

 

Za ten zestaw na esc.pl wychodzi ok 2500 zł ,w komputroniku 2700 zł

Czy jest sens dołożyć troche $ i kupić ewentualnie coś lepszego ? oraz czy warto założyć odrazu jakies chłodzenie jeżeli nie zamierzam bawić się (póki co ) w OC - jeśli gry będą działac bez problemu to i po co : ) .

Dzięki za pomoc

/Patryk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie

( tak dla woli ścisłości jestem użytkownikiem "Patryk_" - ale na te konto dostałem bana gdyż zalogowałem się innymi passami i okazało się ,że miałem tu inne konto).

 

 

Mam pytanie dot. zasilacza - byłem w sklepie komputerowym i sprzedawca stwierdził ,że zasilacz który wybrałem jest za słaby i polecił conajmniej 600 W , czy ktoś może się wypowiedzieć ?

 

 

/Patryk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...