Skocz do zawartości
pkpintercity

Ciężki wybór laptop do 3.5 tyś złotych

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich na forum , mam do was ogromną porśbę chcę sobie kupić laptopa który bedzie mobilnym centrum rozrywki i tak poszukuje takiego sprzetu ktory będzie mi słuzył jak najdłuzej bez dokupowania czeąści moj laptop bedzie słuzył w wiekszosci do gier ale naprawde niewymagajacych np. grid czy cos w tym stylu ale jednoczesnie zalezy mi na matrycy tutaj min. musi byc 16.9 HD karta graf. duzo kart to jakies GT-330M jakos mi sie t nie widzi i szukam cos z dedykowanej i tak przeszukalem cale allegro i znalazlem o to takie wg. mnie jaciekawsze oferty

1. DELL 17R i5-460M 4GB DDR3 ATI5470_1GB 500GB Black (1298313878) - Aukcje internetowe Allegro

co tutaj mnie boli brak e-sata reszta OK

2. SONY VAIO VPC-EC2S0E 6GB! Win7 B-ray! Intel i5 ATI (1316519701) - Aukcje internetowe Allegro

tutaj karta taka sobie i procek reszta OK

3. MSI GE700 i5-460M 2x2,8GHz 4G 500 ATI HD5730 Win7 (1314104982) - Aukcje internetowe Allegro

tutaj tylko to ze mogę mieć max 4GB ramu kurde ale to wymysleli szkoda a to dla mnie najlepsza oferta tylko co za rok to juz te 4GB będzie mało

4. Acer 7741 Core i7 820QM + ATI 5650 + 640GB ! ! ! (1312685681) - Aukcje internetowe Allegro

HMmmm ACER dużo osób mówi ze jakość wykonania pozostawia wiele do życzenia i ze często zawiasy od matrycy lubią pękać ile w tym prawdy nie mam pojęcia

Dlatego proszę was o pomoc z chęcią wysłucham waszym innych propozycji, gdyż to będzie mój 1 laptop i nie chce kupić jakiejś lipy aha i tutaj odrazu chce zaznaczyć ze czas czuwania nie musi być duży gdyż i tak bardziej bżdzie w domu niz w trasie

I mam do was pytanie co sadzicie o tych kartach GT-330M daje to wogóle rady odpalic jakąś grę??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale kiedzs napewno te 4GB bedzie za malo , i wtedz lipa bo wiecej MSI nie obsluzy

A co sadzicie o tym ??

http://allegro.pl/msi-fx700-013pl-i5-460m-4gb-17-3-500-gt425m-w7h-i1316325693.html

jest idelany max 8gb ramu , e-sata , usb 3.0 17 cali no karta 425GT trudno i wszystko ma dobry porc

Edytowane przez pkpintercity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...