Skocz do zawartości
Zawiedziona

Problem z netbookiem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam netbooka hp z windowsem xp w którym nie mogę włączyć systemu. Kiedy pojawia się okienko do wpisywania hasło wszystko się ładuje po czym za chwile pojawia się komunikat wylogowywanie z sytemu i na nowo pojawia się okienko do wpisania hasła.

Z wejściem przez konto administratora bez hasła dzieje się to samo, na trybie awaryjnym również.

Jak mogę uruchomić netbooka żeby odzyskać z niego dane? I co może być przyczyną takiego stanu rzeczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpiąć dysk pod zewnętrzną kieszeń i podłączyć do innego kompa. Ewentualnie spróbować naprawić system (nie wiem jak to się ma przez system na usb) bądź przywrócić. Albo podłączyć na pendrive'ie jakiegoś linuxa bootwalnego via usb/cd i zgrywać dane na inne pendrive'y.

Edytowane przez Tony Soprano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najtaniej będzie ściągnąć bootowalnego linuxa i jak masz pendrive'a 4gb, czy 8gb to najważniejsze dane odzyskasz w jedną noc. Netbook pewnie miał 120GB z czego potrzebne pewnie koło 30-40. Da się zrobić.

 

OT

Ja pamiętam [bez bicia proszę] jak w podstawówce ktoś zdobył gta i dysponując 7 dyskietkami się ją kopiowało. Najpierw u właściciela potem na rowerach do jednego kumpla, drugiego, trzeciego, czwartego i z powrotem właściciel, druga partia gry (miała coś kolo 30mb chyba) i tak 3 razy :D eh to były czasy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...