Skocz do zawartości
Lateral

Nowe ICEMAT-y 2nd.EDITION

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie jakieś "leżaki", aukcje z nowymi icematami 2nd pojawiają się regularnie, mimo że już dawno w sklepach nie da się go kupić. Steelseries ciągle produkuje te podkładki ale pod nazwą SteelPad Experience I-2 (inne logo).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak 2nd. Wersja zwykła jest bardzo mała.

Pisałem już o tej podkładce wiele razy, użyj wyszukiwarki.

Co do ślizgaczy to dobre teflonowe ślizgacze (nie żadne naklejane taśmy), praktycznie się nie zużywają, przynajmniej nie przez kilka lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dziwne bo u mnie oryginalne z g9 po roku wyglądają jak nowe. Może to kwestia czyszczenia podkładki i utrzymania warstwy silikonu. Tak jak na tym metalowym steelpadzie SX. Był kiedyś jakiś ten śmieszny preparat od steelpada do nakładania na podkładki, ale można użyć czegoś innego na bazie silikonu, np. kremu do rąk. Jakkolwiek śmiesznie to brzmi, to działa :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez tego trochę ciężko się używa icemata, ślizgacze wydają dźwięk podobny do odgłosu rysowania gwoździem po tablicy.

 

edit: Jeszcze sprostuję, bo się kilka osób pytało. Nie smarowałem podkładki żadnym kremem :) Wystarczy minimalna ilość, której normalnie używasz do rąk, akurat przypadkiem usiadłem do komputera, przetarłem ręką tradycyjnie icemata z kurzu, i okazało się że mysz chodzi znacznie lepiej, tak jak podczas długotrwałego użytkowania. W ten sposób to "odkryłem". Efekt utrzymuje się długo.

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...