Skocz do zawartości
mat_zab

GeForce 3 TI ?????????

Rekomendowane odpowiedzi

no ja ...... ale kurde problem ze znalezieniem takiej to sie kupuje ti 200 ale sie szuka nalepki ti 500 na pudelku i ma sie te 128 mb ramu na karcie ja tak poszukalem ale mi sie wydaje nawet ze znajdziesz normalnie ti 200 ze 128 mb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa ti200 128Mb ale nie gainwarda. gainwarda 128Mb to sie nazywa Ti500 o to mi wlasnie chodzilo. Ludzie nawet niewiedza co maja a potem wychodzi ze pojawiaja sie osobniki wyciskajace 3000-3500+.

 

 

Gainward GF 3 PP Ti 500 GS JUMBO 128 mb 200/450@250/550

Ps. Opolin

o ile sie niemyle to ty tez niemasz Ti 500bo on ma troche inne taktowanie :D.

 

210/480.

 

Ale coz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój Gainward się coś kijowo kręci tylko na 250/500 Czy to normalne?

nie normalne... ja bym ja oddal na gwarancji ;) moze poprsotu trafiles na taka kiepsko serie.. ale nigdy o kiepskiej seri gf3 gainwarda nie slyszalem :roll:

ja miałem kiepską serię. Leciał tylko na 230/525!!!!! Ale wziąłem programik do flshu biosu i włączyłem go pod windowsem.......

Dostałem to co mam. Pamiątki lecą na 600 bez artefaktów.................

nie rozumiem twojej wypowiedzi włączyłeś flasha pod windowsem ? Czyli po sflashowaniu możesz większe częstotliwości ustawić? Ja swoją też sflashowałem do ustawień 240/500 ale to nic nie dalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa ti200 128Mb ale nie gainwarda. gainwarda 128Mb to sie nazywa Ti500 o to mi wlasnie chodzilo.

gOOwno prawda...... gainward normalnie robi gf 3 ti 200 ze 128 mb ddr ..... kiedy ja kupowalem swojego to placilem za niego 480 zeta....... a za 128 mb bylo 550 zeta... na co juz mi nietety nie starczylo chajsu :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa ti200 128Mb ale nie gainwarda. gainwarda 128Mb to sie nazywa Ti500 o to mi wlasnie chodzilo.

gOOwno prawda...... gainward normalnie robi gf 3 ti 200 ze 128 mb ddr ..... kiedy ja kupowalem swojego to placilem za niego 480 zeta....... a za 128 mb bylo 550 zeta... na co juz mi nietety nie starczylo chajsu :(

A jakie mial taktowania ten 128 Mb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa ti200 128Mb ale nie gainwarda. gainwarda 128Mb to sie nazywa Ti500 o to mi wlasnie chodzilo.

gOOwno prawda...... gainward normalnie robi gf 3 ti 200 ze 128 mb ddr ..... kiedy ja kupowalem swojego to placilem za niego 480 zeta....... a za 128 mb bylo 550 zeta... na co juz mi nietety nie starczylo chajsu :(

No niestety masz racje sa 2 typy ti 200 64Mb i 128Mb.

Przyznaje sie do bledu.

 

Gainward GeForce3 PowerPack !!! Ti/450 TV 128MB JUMBO Golden Sample  ˇ· NVIDIA GeForce™3 Ti 200 GPU, 256-bit 2D & 3D graphics architecture ˇ· Support AGP 2X/4X ˇ· Memory size up to 128MB with ultra fast DDR SDRAM ˇ· Support Composite & S-Video TV-Out ˇ· TV-Out resolution up to 800x600 ˇ· Support high resolution up to 2048x1536@75Hz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa ti200 128Mb ale nie gainwarda. gainwarda 128Mb to sie nazywa Ti500 o to mi wlasnie chodzilo.

gOOwno prawda...... gainward normalnie robi gf 3 ti 200 ze 128 mb ddr ..... kiedy ja kupowalem swojego to placilem za niego 480 zeta....... a za 128 mb bylo 550 zeta... na co juz mi nietety nie starczylo chajsu :(

No niestety masz racje sa 2 typy ti 200 64Mb i 128Mb.

Przyznaje sie do bledu.

 

Gainward GeForce3 PowerPack !!! Ti/450 TV 128MB JUMBO Golden Sample  ˇ· NVIDIA GeForce™3 Ti 200 GPU, 256-bit 2D & 3D graphics architecture ˇ· Support AGP 2X/4X ˇ· Memory size up to 128MB with ultra fast DDR SDRAM ˇ· Support Composite & S-Video TV-Out ˇ· TV-Out resolution up to 800x600 ˇ· Support high resolution up to 2048x1536@75Hz

 

o jak mi przykro ;) :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:>

nie ciesz sie :D

 

Ja nadal uwazam ze opolin nie wie jaka ma karte graficzna

Gainward GF 3 PP Ti 500 GS JUMBO 128 mb 200/450@250/550

Albo mi sie wydaje albo Ti450 oznacza ze taktowanie jest 450 wiec Ti500 niemoze oznaczac tego samego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj jezu ale te ti200 (500) to jest tylko nalepka ze jest ti 500 normalnie w windowsie wszedzie pisze ti 200 a jak mam program do taktowania np. ten od gainwarda to tam mam taktowanie 200/450 cos takiego wiec ja niewiem ale to mniejsza o to karta jest zaj....ista i sie z niej ciesze nic mi sie nie tnie na full detal na aniso jakie quincunxa takie cos mam ustwaione i 1024x768 32 bity i chodza gry ladnie :):) a ztym taktowaniem to mozna by bylo wyjasnic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a propo mam kasiazeczke z taktowaniem gainwarda gf 3 ti

 

tryb safe mode dla ti 500 jest 175/400 a tryb enhanced 210/480

 

dla ti 450 jest safe : 175/400 tryb enhanced : 200/450

dla ti 550 jest safe: 240/500 enhanced jest 250/550 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gainward GF 3 PP Ti 450 64 mb

 

W Riva tunerze mam 199/451 krece na 241/536,9.

 

Procka dzis krecilem 1700+@11,5x180 Vcore 1,6 (orginalne :D).

Zasilka niestety 230W bo budy jak niebylo tak niema i Ch wie kiedy bedzie ;/.

I wyniki w 3D marku w granicach 9692-9713.

Jak dostane bude to bedzie magiczne 10 :D.

 

A co do gainwardow to jak lukalem na ich stronie to wyposcili okolo 10 typow GF Ti 450/500/550 roznia ramem i jakimis bajerami i taktowaniem. Oczywiscie w Polsce pojawila sie tylko znikoma ilosc modeli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój Gainward się coś kijowo kręci tylko na 250/500 Czy to normalne?

nie normalne... ja bym ja oddal na gwarancji ;) moze poprsotu trafiles na taka kiepsko serie.. ale nigdy o kiepskiej seri gf3 gainwarda nie slyszalem :roll:

ja miałem kiepską serię. Leciał tylko na 230/525!!!!! Ale wziąłem programik do flshu biosu i włączyłem go pod windowsem.......

Dostałem to co mam. Pamiątki lecą na 600 bez artefaktów.................

Kurna jak widac jest roznie :?

moj gainward idzie na 235/560 ,wlasnie zalozyelm na niego blok :wink:

Co mnie dziwi jak ustawie na rdzien 240 - 250 to mam jakies dziwne kropki...o dziwo karta pracuje stabilnie.

Moze zmienic bios ? ( jak ktos ma sprawdzony bios do gainwarda ti450 64 mb to zapodajcie linka ) - moze mi cos poprawi w co watpie :)

I tak przy tych parametrach wykrecilem 11064 pkt w 3dmarku2001 :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przy zakupie kompa tez mialem dylemat:

r 9100 czy ti 200....

Poczytalem troche testoow... poroownalem ceny, mozliwosci.

Zdecydowalem sie na 9100 bo :

a) Jest szybszy ( link do 3dm na dole :D)

B) Wszyscy moowia ze ma lepsza jakosc obrazoo ( ja mam 15" i stwiedzic nie moge)

c) Ma lepsze wyscje telewizyjne ( tez gdzie to czytalem ze ATI jest da best pod tym wzgledem)

d) Full support dla 8.1 ( nawet gf4 nie ma tego co ma ten radoslaw)

 

A czy sie ti200 lepiej kreci... moze - ale wiem ze mooj rad jest 300@530 z Zerem artefaktoow i z zerem zwichoow ( 3dmark demo na loopa chodzile przez calo noc na AAx4 + 1280x1024x32) a w pokojoo mam ze 25 - 30 *C ( nie mam czym zmiezyc ale gorcs niesamowity!!!) a w zimie to pewnie bedzie doozo wiecej!(MHZ oczywiscie nie stopni)), a Herkuesy sie kreco nawet 300@600 wiec bez poroownania.

I nie opowiadajcie bajek typu "gram na fulla we wszystko i to z AAx2 i Anitzio x16" itp... bo albo gracie w jakies gry z prze roq, albo 20 FPS to dla was full plynnie.

A co do problemoo z grami - na 3.4 omegach nie mam takowych ( oproocz Toci - ale tez da sie z tym zrobic tylko gra mie sie na tyle nie podoba :D)

 

Pozatym za http://futuremark.com/ jest ranking kart - tam tez r9100 jest wyzej.

Moowiac w sroocie:

Bierz co chcesz obie karty sa dobre i z oboo bedziesz pewnie zadowolony.

I kazda za 2 lata bedzie tak samo stara.

A co go gwaraniji Ti 200... chmm 3 lata.. to troche nawet za dloogo. Ja nigdy nie mialem kary graficznej przez 3 lata a kompa jooz troche mam ( pamietam jeszcze S3Trijo3D >>> moja pierwsza karta a jooz na AGP :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój Gainward się coś kijowo kręci tylko na 250/500 Czy to normalne?

nie normalne... ja bym ja oddal na gwarancji ;) moze poprsotu trafiles na taka kiepsko serie.. ale nigdy o kiepskiej seri gf3 gainwarda nie slyszalem :roll:

ja miałem kiepską serię. Leciał tylko na 230/525!!!!! Ale wziąłem programik do flshu biosu i włączyłem go pod windowsem.......

Dostałem to co mam. Pamiątki lecą na 600 bez artefaktów.................

Kurna jak widac jest roznie :?

moj gainward idzie na 235/560 ,wlasnie zalozyelm na niego blok :wink:

Co mnie dziwi jak ustawie na rdzien 240 - 250 to mam jakies dziwne kropki...o dziwo karta pracuje stabilnie.

Moze zmienic bios ? ( jak ktos ma sprawdzony bios do gainwarda ti450 64 mb to zapodajcie linka ) - moze mi cos poprawi w co watpie :)

I tak przy tych parametrach wykrecilem 11064 pkt w 3dmarku2001 :evil:

 

napisz na jakim sprzęcie tyle marków uzyskałeś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz GF3 od Gainwarda :)

 

Moj GF3 TI 500 (tak naprawde ti200) JUMBO GS ma 128 mb i pamieci 4ns i kreci sie do 260; 550 :)

 

Jak ci nie zalezy to na 128MB to kup wersje 64 MB ale tylko Golden Sample poniewaz te karty maja pamieci 3,6 ns ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i te błędy w grach!!!!!! W mafii jakieś napisy wysypywało, w RTCW dodatkowe ściany. Dla mnie ati to firma śmiechu warta :lol:

Dla mnie ty jestes smieszny :!: A tak poza tym to na 100% radeon 9100 bedzie wydajniejszy i nie patrz na problemy w grach bo to nikle przypadki. Ja mam radeona i w kazdej grze ( a mam nowosci ) nie bylo zadnych problemow BIERZ RADKA !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój Gainward się coś kijowo kręci tylko na 250/500 Czy to normalne?

nie normalne... ja bym ja oddal na gwarancji ;) moze poprsotu trafiles na taka kiepsko serie.. ale nigdy o kiepskiej seri gf3 gainwarda nie slyszalem :roll:

ja miałem kiepską serię. Leciał tylko na 230/525!!!!! Ale wziąłem programik do flshu biosu i włączyłem go pod windowsem.......

Dostałem to co mam. Pamiątki lecą na 600 bez artefaktów.................

Kurna jak widac jest roznie :?

moj gainward idzie na 235/560 ,wlasnie zalozyelm na niego blok :wink:

Co mnie dziwi jak ustawie na rdzien 240 - 250 to mam jakies dziwne kropki...o dziwo karta pracuje stabilnie.

Moze zmienic bios ? ( jak ktos ma sprawdzony bios do gainwarda ti450 64 mb to zapodajcie linka ) - moze mi cos poprawi w co watpie :)

I tak przy tych parametrach wykrecilem 11064 pkt w 3dmarku2001 :evil:

 

napisz na jakim sprzęcie tyle marków uzyskałeś

8rda+ XP1800+@10.5x215 2xTwinMOs ,gf 235/555 i was lekko oszukalem wlasnie zlukalem moj wynik i mam 11062 a nie 64 :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym bral tylko GF3 jakbym mial dylemat - fakt wczesniej cos mnie wzielo aby zamieniac tego mojego GF3 na r9100 ale dalem sobie spokoj

 

na swoim leadteku wyciagnalem 10834 PKT ale jak zrobie wodne i Vmoda to pociagne do 12K

 

ja sczegolnie polecam geforce'a od leadteka

 

 

karrta przezyla juz 5 zalan , 2 spady blokow na nia i dalej zyje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co z tego, że GF3 super się kręci, skoro 9100 ma lepszą wydajność!!! A jak ktoś nie wierzy to niech wyskoczy i mnie zgasi: ponad 11K na standardowym coolerku+ radiatorki na pamięci. Procek 2205MHz.

No może sie porównać chyba jedynie jakac ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co z tego,  że GF3 super się kręci, skoro 9100 ma lepszą wydajność!!! A jak ktoś nie wierzy to niech wyskoczy i mnie zgasi: ponad 11K na standardowym coolerku+ radiatorki na pamięci.  Procek 2205MHz.

No może sie porównać chyba jedynie jakac ;-)

mam ATI gleboko w dOOpie!! skladalem w ten weekend kumplowi kompa, athlon xp 2000, 512 ddr 333 mhz, msi kt4ultra, buda feel, + do tego ten je.bany radek 9000 pro!! bo wszyscy go tak proponowali bo jest lepszy od gf3 ti200!! a chu*!! nowiuska karta... po 2 h grania w csa robia sie takie artefakty ze nic nie mozna zrobic.... rozowe pasy, caly monitor zasniezony.... i wogule idz stad i nie wracaj!! a po 3 tescie w 3dmark01 to samo!! pomaga tylko twardy reset.... teraz sie naprawde zrazilem do radkow.. i nigdy wiecej nikomu nie wsadze tego badziewia do kompa ani nikomu go nie zaproponuje!!!!!!!! :evil:

sory ale jestem wq.rwiony :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zalezy czy radek OC , czy dobrze chlodzony. Qfa , przeciez nie mozna sprzedawac kart z technicznymi krzakami. GF3 jest raczej porownywalne z radkiem 8500/9100

leje na to... karta ma 5 dni, w zyciu nie byla krecona, na catalistach 3.4 ... nawet na overclockers opisuja ze gf3 ti 200 jest podobny do radka 9000 pro .... BADZIEWIE!! :evil:

 

zapomnialem dodac ze karta byla wyjeta z pudelka i odrazu wsadzona do kompa.... zainstalowalem catalisty, 3dmarka, wlaczam test,,,,,,, i artefakty..... dobra.. olalismy to... gralem dzisiaj z tym kolega w csa .... i po .. ja wiem.... moze 2 h zrobilo sie to samo co w 3dmarku... cs byl ustawiony na 1024x768 OpenGL :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...