Skocz do zawartości
kubolin

GIGABYTE U60 vs SAMSUNG Q1 Ultra który wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam potrzebuję urzędzonka na którym w każdej chwili będę mógł przeglądać internet oglądnąć jakiś film itd.

Zainteresowałem się komputerkami z dwóch następujących aukcji:

 

u60

Jego plusy to stan niemal idealny i wygodna klawiatura.

Minusem jest brak zasilacza w zestawie(jednak pasuje standardowy 19v 3.42A więc nie ma problemu) i bateria w niewiadomym stanie.

Q1

Jego plusem jest to że posiada wszystko w komplecie i bateria tez jest w niezłym stanie(pytałem gościa mówi że minimum to 3godziny).

Minusem jest jego stan: możliwe pęknięcia, posiada ryski.

Co sądzicie który z nich będzie lepszy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Moim zdaniem lepiej polować na Q1 Ultra, szczególnie na wersję 800 MHz.

 

Q1U ma procesor Pentium M - szybszy niż VIA C7-M w U60. Do internetu też będzie lepszy Q1U ze względu na rozdzielczość ekranu - tu masz 1024 px w poziomie (zdecydowana większość stron jest projektowana pod tą rozdzielczość), a w U60 masz tylko 800 px. Klawiatura w Q1U faktycznie do najwygodniejszych nie należy, przydałoby się też podświetlenie (nie wiem, czy takowe występuje w U60). Sądzę, że gdy nadarzy się okazja na zadbanego Q1U 800 Mhz, powinieneś brać. Tylko powstaje pytanie, czy cena każdego z tych komputerków jest Twoją granicą, czy też możesz wydać te 2 stówki więcej.

 

Napisał zadowolony użytkownik Q1 Ultra od połowy grudnia.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...