Skocz do zawartości
salit21

Modernizacja komputera

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Obecnie mam:

CPU: AMD Athlon II X4 620, 2600 MHz (13 x 200)

MOBO: Asus M4A785TD-V Evo (3 PCI, 1 PCI-E x1, 2 PCI-E x16, 4 DDR3 DIMM, Audio, Video, Gigabit LAN, IEEE-1394)

RAM: OCZ OCZ3P18002GK (niekompatybilne z moja plyta, dlatego chce je zmienic na jakies 3gb 1600+)

HDD: 2xHDD Raid0 Seagate ST3320418AS

PSU: Corsair HX520W

Grafika: Radeon HD4350 512MB PCIE

 

Myślę że jeśli wymienię ta pamiec RAM i kartę grafiki to w koncu bedzie komputer normalnie dzialac. Obecnie strony internetowe takie jak nowa szta graficzna forum PurePC podczas przewijania nie przewoja sie plynnie ale jakby gubila klatki:)

Czekam na wasze propozycje co moglbym wsadzic w miare taniego i dobrego do tego kompa. Nie gram dużo na PC ale chciałbym mieć możliwość od czasu do czasu uruchomić coś lepszego. Nie chce też aby karta była specjalnie głośna.

 

Budżet - łącznie 800zł:

Grafika - do 500zł

RAM - do 300zł

 

P.S.

Posiadam Windows 7 Pro x86 (jak nowy, naklejka nie przyklejana itd.), jest możliwośc by taki Windows zamienić na x64 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

master4life

Mówisz o tym że 460GTX są mocniejsze? Jednak moim priorytetem jest kryterium cena/power ,ale tak by bezsensowną rozrzutnością - jak pisałem mało gram, i wystarczy mi jeśli odpalę sobie raz na jakiś czas roczne tytuły (jak np. Anno 1404) w trochę lepszej jakości niż medium. Dla zobrazowania: mam konsole X360... i dwie gry - Forza 2 i Forza 3 już ponad rok i spokojnie mi starczy jeszcze na kilka miesięcy zabawy ;].

 

Pomijając już że GTX460 jest ok. o 50%(sic!) droższe od HD5770.... - wiedza na podst. Ceneo [HD5770 od 450zł, a GTX460 od 665zł].

Edytowane przez salit21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...