Skocz do zawartości
Caleb

Najbardziej Oczekiwane Gry 2011 - Będzie Się Grało!

Rekomendowane odpowiedzi

Ja najbardziej czekam na... patcha do Live for Speed

Na drugim miejscu rFactor 2

Czy będzie lepszy od iRacing... zależy jakie ktoś ma priorytety. Jak ktoś gra bardzo sporadycznie tak jak ja, to system abonamentowy jest nie do przyjęcia. Dobre trasy są ogromną zaletą, natomiast fizyka wcale jakaś niesamowita nie jest.

 

Z innych gier:

Diablo 3

Crysis 2

Rage

Red Dead Redemption (?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesiek, Deus EX i ME3 - must have... ewentualnie jeszcze Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier...

I przy okazji Mass Effect Edycja Rozszerzona w Extra Klasyce bo póki co mam tylko wersje via steam...

I ciche lecz odległe marzenie ;) Star Wars: The Old Republic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ciche lecz odległe marzenie ;) Star Wars: The Old Republic...

 

Ja, naiwny, myślałem przy zapisywaniu się do beta testów dawno temu, że na świątecznej przerwie sobie trochę powalczę. Zostaje KotOR i Force Uneashed na pocieszenie. Ale... ileż można?

 

Jedna rzecz mnie dobija... żeby pograć w nowości pewnie trzeba będzie zainwestować parę gorszy w grafikę i (może) ram. Duke i DX muszą cieszyć nie tylko duszę, ale i oko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"są cycki - jest duke!"

 

Oby tej gry nie zniszczyli przez swoje 12 letnie widzimisie :P Dla mnie deus Ex zawiedzie wszystkich... fanów czy nie fanów. Dlaczego? Sterowanie jak z Alpha Protocol - czytaj: Mizerne. Wiedzmin 2 to najbardziej ekscytująca pozycja...

 

za wyjątkiem, że ja już nie gram :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heroes VI

DiaBLO III

TDU 2

Dungeon Siege III

Dungeos Dragons: Neverwinter

Crysis 2

 

I chyba starczy, gdyż te gry sa naprawdę długie i rok n ie starczy, aby we wszystko pograć. Wiek już robi swoje :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...