Skocz do zawartości
G0rn38

Gdzie kupić komputer na raty?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem nowy na forum. :)

Od niedawna zamierzam kupić nowego kompa. Potrzebuję wskazówek w jaką to machinę zainwestować - ale nie w tym kłopot (pomogły mi wasze polecane zestawy). Chciałbym sprzęt zakupić na NIEOPROCENTOWANE raty, to najważniejsze. Znacie jakieś sklepy, gdzie z takowych można skorzystać? Ja sprawdzałem tylko Euro RTV AGD, ale tam komputery są niezbyt ciekawe. ;/

Proszę o pomoc. Z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegoś takiego jak prawdziwie nieoprocentowane raty.

Pisze 0%, ale albo jest obowiązkowe ubezpieczenie kredytu w śmiesznie wysokiej kwocie, albo marża z kosmosu, albo jakaś prowizja, albo inna metoda wyciągnięcia od klienta pieniędzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie prawda, nie jedna rzecz kupiłem w EURO RTV AGD na raty 0% bez żadnego ubezpieczenie i cena była na poziomie cen z innych sklepów internetowych.Oczywiście nie z każdym towarem jest tak że cena jest na "normalnym" poziomie, ale to akurat nie ma znaczenia czy są to takie raty czy typowy kredyt konsumpcyjny.

Edytowane przez Mane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm... jak to jest z tymi ratami?? sam nigdy nic nie bralem na raty, tylk oza gotowke.

 

a nie jest tak czasem, ze idziemy do sklepu, oni mowia ze O% raty (czyli sklep np media, euro itp itd nie biora za to zadnej kasy) i kieruja nastepnie do pieknych pan za biurkiem reprezentujacych bank, ktore przedstawiaja oferte i ile chce bank na nas zarobic?? i takei to wlasnie sa raty 0%, bo pierwsze slysze. i tak biorac kompa za 3tys na 12 rat splacamy z 500zl wiecej;/ zycie bylo by piekne jesli bylo by 0%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W EURO kupowałem TV po zsumowaniu wszystkich rat (30) zapłaciłem w sumie równowartość ceny towaru, gdybym go kupił za gotówkę. Tak samo było z laptopem, lodówką itd... Zawsze była to cena towaru podzielona przez ilość rat, oczywiście nigdy nie brałem żadnego ubezpieczenie itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam - w euro RTV też kupiłem lapka na raty (6 rat po 400zł) . Kredyt niby na 36mc, ale drogi w tym układzie że zamiast bulić 2400 zapłaciłbym 4,5k . Zmieściłem się w 6 ratach i zapłaciłem tyle co za gotówkę;) A kredyt był w pełni ubezpieczony;)

Polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...