Skocz do zawartości
Michael_91

Bolączki h/k AVR260, Audio-Video-Serwis Katowice

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mój forumowy znajomy jakiś czas temu składał sobie zestaw kina hi-fi. Między innymi za moją namową zdecydował się na połączenie harmana AVR260 z zestawem 5,0 spod znaku Jamo, konkretnie S608. Wszystko było by pięknie, gdyby nie kilka usterek...

 

Od samego początku miał wiele problemów z klockiem, oraz z samym serwisem Audio-Video-Serwis Katowice.

 

W tym temacie będę przedstawiał kolejne usterki ukazane w filmach na YouTube, którego autorem jest sam użytkownik. W miarę możliwości będę także informował o przebiegu sprawy. Temat ma na celu przestrzec innych użytkowników nie tyle przez samym sprzętem - bo wbrew temu co obejrzycie harman/kardon jak wiadomo produkuje całkiem dobry sprzęt, lecz przede wszystkim przed podejściem sprzedawcy/gwaranta do klienta.

 

Usterka pierwsza: Funkcja SLEEP

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=YkwKBOEawK8

 

 

Usterka tej funkcji polega na jej nie działaniu. Na początku pierwszego i końcu ostatniego filmu zawarte są wszystkie szczegóły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zzizzy dziękuję za link do tego tematu, zaraz również tam napiszę stosowny post.

 

Oto kolejne dwa filmy obrazujące usterki dotyczące problemów w komunikacji amplitunera, zwanego "klockiem", z komputerem, oraz działania samego tunera radiowego.

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=j1O8AVfd8_8

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=f2-ypYNfhhw

 

Dokładną wypowiedź autora filmów, użytkownika sprzętu, można przeczytać w tym oto temacie na obcym forum. Pragnę nadmienić, że linkowanie tej strony nie ma na celu jej reklamy, a jedynie rzetelne przekazanie reszty informacji:

Temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wgranie nowego softu nie pomaga?

Słyszałem, że AVR 255 są awaryjne i wielu przypadkach pomagało wgranie nowego oprogramowania.

Rozwiązywało to problem z funkcją SLEEP i formatem DTS NEO. Sam posiadam AVR 255 i aktualnie sam amplituner od 2 miesięcy spisuje się bez zarzutu, jedynie pilot przestał reagować odpowiednio, więc odesłałem do serwisu sam pilot. Też do Katowic. Czekam obecnie na naprawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wgranie nowego softu nie pomaga?

Słyszałem, że AVR 255 są awaryjne i wielu przypadkach pomagało wgranie nowego oprogramowania.

Rozwiązywało to problem z funkcją SLEEP i formatem DTS NEO. Sam posiadam AVR 255 i aktualnie sam amplituner od 2 miesięcy spisuje się bez zarzutu, jedynie pilot przestał reagować odpowiednio, więc odesłałem do serwisu sam pilot. Też do Katowic. Czekam obecnie na naprawę.

 

Amplituner ma wgrany najswiezszy soft niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...