Skocz do zawartości
Bandit01

Cichy dźwięk broni własnej w grach (SB Audigy 2 ZS)

Rekomendowane odpowiedzi

Podczas grania w gry takie jak np. Call of Duty 1, 2, Far Cry 2, Fallout 3 itp. z włączonym Alchemy jakość dźwięku naprawdę dostaje niezłego kopa, ale jest pewien problem, otóż dźwięk wystrzału z mojej broni jest nijak proporcjonalny do tego co się dzieje.. jest ledwo co słyszalny. Odgłos pocisków uderzających o ściany lub efekty środowiskowe + wystrzał broni przeciwników jest co najmniej kilka razy mocniejszy, co jest denerwujące. Gdy nie używam Alchemy (czyli bez EAX) dźwięk 2D jest okej. Jest jakieś rozwiązanie tego problemu?

 

Karta dźwiękowe: Sound Blaster Audigy 2 ZS

Głośniki: Creative Inspire 5.1 p580

System: Windows 7 Ultimate x64

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Audigy 2 quiet gunfire [Archive] - Epic Games Forums

 

Jest tu napisane, iż

There is nothing yet that can encode dolby digital 5.1 in realtime. Thus, you cannot get a digital 5.1 signal from any game.

Pomimo tego, iż kolega się pomylił, bo są układy to potrafiące, to jednak wychodzi na to, że Audigy 2 nie daje rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież EAX powinien być szczególnie na 5.1? Bo dźwięk przestrzenny w stereo - jakoś sobie tego nie wyobrażam : ) Czyli nie da rady tego naprawić ?

 

Karty nie mam podłączonej przez dekoder, tylko normalnie na 3 kabelki(Zielony, czarny, pomarańczowy), moje głośniki nie mają cyfrowego wyjścia.

Edytowane przez Bandit01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...