Skocz do zawartości
Neo2007

Bluescreeny ntoskrnl.exe i kdcom.dll

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z Bluescreenami nie wiem jak się za to zabrać więc proszę o pomoc.

1 spowodowany przez kdcom.dll 0x00000109

2 ntoskrnl.exe 0x000000f4

3 ntoskrnl.exe 0x0000001a

Oto mój konfig i proszę o wskazówki podgląd robiłem bluescreenview.

 

 

windows 7 ultimate 64bit

Amd athlon x3 3.0Ghz

mobo m4a88t-v evo usb3

Samsung sp3 500gb

4gb g skill 1333mhz

Chieftec 450W gps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spakuj zipem folder "minidump" (jest w katalogu windows) i wrzuć na speedyshare, a tu daj link do paczki. To co podałeś nie wskazuje jednoznacznie na winnego.Pierwszy mówi niby o problemie z dyskiem, drugi z ramem. Możesz więc przetestować ram memtestem lub goldmemory (z botowalnej płyty, bądź przy starcie klawisz F8).

Edytowane przez Energman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastosuj to co pisałem we wcześniejszym poście, zmień tasiemkę dysku, molexa zasilającego. (z innej wiązki)Ram wyciągnij przedmuchaj sloty, podciągnij nieznacznie (o oczko +0.05V) napięcie ramom w biosie.Więc przypuszczalnie masz winnego, i jeśli się potwierdzi to masz winnego, do wymiany.

Edytowane przez Energman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj jak się pamięć będzie zachowywać w czarnych slotach, przetestuj jeszcze raz. Generalnie trzeba by nimi troszkę powachlować. zamienić miejscami, zamienić modułami, sprawdzać kolejno po jednej, podciągnąć nieznacznie jak pisałem vram, poluzować timingi jeśli je zaostrzyłeś, nie OCować sprzętu, czyli wykonać to wszystko i potem jeśli błędy nadal wystąpią to można uznać, że moduł jest do wymiany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszesz w temacie

4gb g skill 1333mhz

a ja tu widzę geil'e, lepiej je chyba będzie jednak wymienić, ale dla potwierdzenia podciągnij w biosie napięcie do wartości 1.55V i wtedy przetestuj jeszcze raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja pomyłka geile nie g skille Puściłem na 1.55 i w ciągu 10 sekund wyleciało z 20 błędów. Przerwałem bo tak cały czas jest ale mam za to pytanie czy to aby nie może być zasilacz (ten nie jest nowy)i jak coś jak to sprawdzić ?? Szczerze aż się dziwie nówki no bo są z października i tak od razu walnięta kość ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze aż się dziwie nówki no bo są z października i tak od razu walnięta kość ?

Nic dziwnego, często się zdarza, tym bardziej, że to geil. Sprawdzałeś każdą kość z osobna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...