Skocz do zawartości
save87

Laptop do grania 17"

Rekomendowane odpowiedzi

Witam potrzebuje zakupić laptopa,który pociągnie bez problemu call of duty 4, bo na tej grze najbardziej mi zależy, co jakiś czas wyjeżdżam za granice i ciąganie za sobą PC jest dośc kłopotliwe. Lapek najlepiej żeby miał 17". I jak to jest z tymi procesorami czy do tej gry rozgglądać się za prockami intela z serii "i"?? Prosze o podawanie przykładowych modeli, jeżeli chodzi o cene to najlepiej jak najtaniej aczkolwiek żeby wszystko grało powiedzmy że jestem w stanie dać około 3 000zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie zakładać nowego tematu skorzystam z tego. Potrzebny lapek kryteria te same czyli cena do ok 3Kzł, do gier/filmów/netu dobrze by było 17". Moją uwagę zwrócił wymieniony przez serwal4 Acer http://www.x-kom.pl/p/57173-notebook-laptop-17,3-acer-as7552g-x924g64mnkk-x920-4096-640-dvd-rw-7hp64.html ale sam zainteresowany laptopem znalazł coś takiego http://www.x-kom.pl/p/56365-notebook-laptop-17,3-sony-vpc-ec2m1e-wi-i3-350m-4096-500-dvd-rw-7hp64.html gdybym to ja kupował dla siebie wybór padł by bez zastanowienia na Acera ze względu na parametru no ale, że to nie będzie do mnie to miałbym pytanko jak wypada Acer na tle Sony? Jak z jakością wykonania obu laptopów jak z serwisem? Czy są duże różnice jeśli tak to czy warto kosztem wydajności brać Sony? a może coś zupełnie innego w tej cenie godnego polecenia bo szczerze w temacie laptopów jestem zielony? Decyzja musi być do jutra podjęta bo sprzęt na sobotę musiał by być na miejscu, nie ma to jak kupować coś na ostatnią chwile...

Edytowane przez KAX_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja brałbym Sony ze względu na jakość wykonania ,wygląd oraz klawiaturę i bardzo fajnie rozwiązany system update softu.

Z serwisem też jest ok , choć napewno zdażają się wyjątki.

Sony ma dobre Recovery .Wypalasz dyski po instalacji systemu .

Masz do wyboru , przywrócenie do fabrycznych ustawień lub bez ruszania partycji na dysku.

Do tego raz mi dupsko uratował soft w recovery ( virusik ) jak musiałem do fabrycznych ustawień przywrócić lapka i mogłem z poziomu recovery zgrać pliki na dowolny nośnik lub przez USB

Ale jak ważniejsza jest wydajność to Acera kup.

Zresztą na tej grafie z Vaio spokojnie w 1600 w większość gier pograsz na max det. oczywiście bez AA.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedz. Trzeba było do południa coś zamówić więc z braku odpowiedzi w temacie padło na wydajniejszego Acera. Mam nadzieje, ze z jakością wykonania nie będzie tragedii i lapek trochę posłuży...

Edytowane przez KAX_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...