Skocz do zawartości
F4lkon

Szukam radiatora

Rekomendowane odpowiedzi

A nie łatwiej byłoby napisać na co Ci ten radiator?

 

szukam pomysłu jak tu schłodzić tą sekcje zasilania :). Poniżej daje fotki "rozebranej" karcioszki:

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

a tu zaznaczone elementy, na które muszę dać radiatory (z RAM-mi sprawa jest oczywista) :

 

Dołączona grafika

 

Próbowałem już chyba wszystkiego :(, kupiłem mk-13, który ma dość dużo radiatorów ale one mi się odlkeiły :(, kupiłem więc klej dwuskładnikowy Zalmana - też odpadły. Muszę koniecznie dostać radiator, który zostanie przykręcony do PCB w otwory montażowe ale ciężko jest coś na rynku znależć :(.

Potrzebny mi radiator o wymiarach : dł. 10 cm, szer. 2,5 cm i wys. max 2 cm.

Próbowałem nawet skleić kilka radiatorów ze sobą (z mk-13) ale niestety "kropelka" :D i nawet Poxilina nie daje rady na dłuższą mete :(.

Zamówiłem już taśme Akasy - podobno mocno trzyma ale obawiam się, że mnogość pojedynczych elementów na sekcji zasilania zmusi mnie jednak do założenia radiatora, który będzie się składał z jenej części i w dodatku przykręconej do PCB :(. Wymyślcie coś koledzy bo mnie już brak inwencji twórczej w związku z tą nietypową sekcją zasilania.

Wymiary radiatora:

Dołączona grafika

 

Za wszelkie podpowiedzi będę bardzo wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...